Anya megcsalja apát?

Figyelt kérdés

A szüleim kapcsolata az évek alatt nagyon sokat romlott, de kb egy hónapja kezdtem el igazán aggódni. Anya, aki egy elég otthonülős típus, hirtelen egyre többször jár el itthonról. Azt mondja, a barátnői hívják mindig,és eddig el is hittem,de furcsálltam.Tegnap a konyhában volt,én meg a nappaliban. Jött egy üzenete,és tudom gonoszság,de megnéztem. Van kód rajta, de így is meg lehet nézni az üzenetet, csak ugyebár belépés nélkül nem lehet rá válaszolni. Egy Ferenc nevű férfi írt neki három szívecskét.A vezetéknevére nem emlékszem. Odaadtam anyának a telefont, és nem mondtam semmit.


Igen, elég szánalmas vagyok,és az is lehet sokat belelátok az egészbe,de muszáj volt kutakodnom,mert neki szinte sosem voltak férfi barátjai,nem is értem. Facebookon az ismerősei között két Ferencet is találtam.Leálltam a keresgéléssel,nem fogom nyomozni tovább,de ki vagyok akadva.Tényleg nagyon rossz a viszonya apámmal,de a csalásra mégsem számítottam.Fogalmam sincs mitévő legyek,kinek meséljem el.Két testvérem van,de csak pánikolnának,úgyhogy inkább hanyagolom. Valaki tud bármi tanácsot adni? Kérdezzek rá? Mi van ha tagadja? Nem akarom én tönkretenni a családot.



2018. aug. 25. 20:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Mikor átadtam neki a telefont,csak megköszönte.Nem láttam idegesnek, ezért ezzel nyugtatom magam. Mármint,ha valami komoly lenne kiakadt volna,hogy nálam van a telefonja, nem?"


Lehet, hogy éppen azzal akarta megadni neked az esélyt a rákérdezésre, hogy hagyta előállni a helyzetet, ahelyett, hogy a zsebében tartotta volna a telefont...

2018. aug. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 HaEv ***** válasza:
100%

Kedves Ifjú Kérdező!

A szüleid ezek szerint már voltak külön.

Hogy fokozzam az élvezeted - mit gondolsz, apukád nem csalta meg ez alatt anyukádat? Nehezen tudnám elhinni...

Valószínűleg jól sejted! A gyerekeknek jó a beleérző képességük, tudod, érzed, hogy baj van. Ami igazán nagy baj, hogy ez nem új keletű dolog nálatok. A válással legalább pont kerülne a végére.

1. beszéld meg anyával. Titokban, sutyiban, de beszéld meg. Hívd el egy málnaszörpre ; )

2. ami még ennél is fontosabb: hihetetlen, milyen nagyszerű diszkrécióval kezeled ezt az ügyet! Komolyan! Le a kalappal!

Szánalmas? Ne viccelj! Hogyan lennél te szánalmas! Teljesen normális, hogy félsz és tudni szeretnéd, mi lesz a családotok sorsa, normális emberi ösztön ennyi idősen!

Az nem normális, hogy a szüleid ezt észre se veszik!

Kitartás, csajszi! Apa és anya el fognak válni, ez a teher azonban ne a te kis szívedet nyomja! Ez nem a te felelősséged!

Még hogy te tennéd tönkre a családot! A szüleid már megtették!

2018. aug. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
32%
Nem kérdeznék rá a helyedben. Minek? Egy normális anya nem fogja bevallani a 13 éves lányának ha szeretője van. Megakadályozni pedig úgysem tudod, ebben csak anyukád tud dönteni, hogy akar-e másik pasit, vagy sem.
2018. aug. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
42%
Egy problémás családban felnövő 13 éves lány már elég felnőtt lehet ahhoz, hogy igenis elmondja neki - főleg, ha másnak nem mondhatja el...
2018. aug. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
51%
Sajnos ha egy felnőtt nő már nem kapja meg azt az érzelmi (és akár testi) hátteret otthon, akkor igenis másfelé kezd el keresgélni. Ez igaz férfiakra is, de a nők inkább érzelmileg indíttatnak.
2018. aug. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ezt a családot nem te fogod tönkretenni. Ahogy olvasom valahol megtört a dolog már régebben. Pont ezért nyugodtan kérdezz rá anyukádnál a dologra. Beszéljétek meg, mert az sem jó ha csak magadban cipeled ezt a terhet.
2018. aug. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!