Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan győzzem meg apát?

Hogyan győzzem meg apát?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel el szeretnénk utazni egy rokonhoz vidékre de ez csak egy éjszaka lenne. Apu azt mondja nem enged el mert messzi van. (50km) Ti hogyan győzitek meg a szüleiteket? 18L és 17L

2018. aug. 27. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha 18 vagy nem kell az engedélye, ha 17 érdemeld ki.
2018. aug. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
És ez a jovo generácioja aki 17 18 évesen még el se kezdett leválni,mindnért rettegve gyakorizik h h kell a szülőtől engedélyt kérni ahhoz ami evidens és normális h,amugy fogod magad és msz,ha 18 vagy..
2018. aug. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Tévedés. Ha 18 vagy, de még otthon élsz, akkor alkalmazkodnod kell a szüleidhez. Papíron nagykorú vagy, de még NEM vagy felnőtt.
2018. aug. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves degenerált második válaszoló, látom nem sikerült felfogni a kérdést. A jövő generációja arra kiváncsi hogy hogyan győzze meg az apját nem arra hogy hogyan kérjen engedélyt.De köszönöm a felettébb haszontalan kommentet.
2018. aug. 27. 18:40
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
4 Úgy hogy megkéred vigyen ő le téged:) Ez mindig beválik szülők esetében. Igy a szülők megnyugszanak mert látják, hogy hol leszel:D
2018. aug. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen nem kértem engedélyt igaz a saját pénzemből mentem ide oda,nem tudom egy éjszakábol 18 évesen mi baj lenne elviszi az ördög,ez az a kor nem 48 évesen kell fesztiválozni meg lejáratni magunkat..
2018. aug. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%

18 évesen?


Szia, elmentem, majd jövök :) Kb. ennyi volt.

2018. aug. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
én 16 évesen elmentem otthonról bulizni egy üveg vodkaval.hiaba mondta anyám h ne menjek.
2018. aug. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!