Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a lányotok egy néger...

Ha a lányotok egy néger férfival állítana haza, megpróbálnátok lebeszélni a kapcsolatról?

Figyelt kérdés
2018. aug. 28. 12:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
76%

15-ös szerinted csak a bőrszín meg a vonások tekinthetők genetikai örökségnek?

Aki a bőrszíne miatt utasít el valakit, az rasszista. Pont. Nincs mit ragozni rajta.

2018. aug. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 anonim ***** válasza:
49%
Nem.
2018. aug. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 anonim ***** válasza:
22%
szerintem a természetben is minden faj a saját fajának fennmaradására törekszik, így van. pl attól hogy az oroszlán meg a gepárd ugyan úgy macska féle meg ragadozó nem keveredik egymással és itt nem is a párzást értem hanem a csoportosulást . tehát valahol természetes dolog az hogy óckodunk az olyanoktól.
2018. aug. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 anonim ***** válasza:
16%
Én reménykednék, hogy tudtam bele olyan értékrendet nevelni az elmúlt 20 évben, hogy ne álljon össze más kultúrából jövő pasival. Ha mégsem sikerült, ez van.
2018. aug. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 anonim ***** válasza:
36%

"Aki a bőrszíne miatt utasít el valakit, az rasszista. "


Ez se igaz. Akkor rasszista valaki, ha ezt a másik bőrszínű embert AZÉRT különbözteti meg, mert a bőrszínéhez alacsonyabb kvalitásokat, rosszabb tulajdonságokat rendel.

Ha fekete színészt keresnek Barack Obama eljátszására, akkor az nem rasszizmus. Ha fehéret Napóleon eljátszására, az se rasszizmus.

2018. aug. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 anonim ***** válasza:
25%
A multikulturalizmus megöli a sokszínűséget. Ezen nincs mit szépíteni.:)
2018. aug. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 anonim ***** válasza:
68%
Kevered a fogalmakat, 19-es, a példád pedig nem helytálló. Kicsit pontosítok: konkrétan rasszista diszkriminációról van szó, ha a bőrszíne miatt utasítasz el valakit.
2018. aug. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 anonim ***** válasza:
21%

Ezzel a páratlan érvrendszerrel ( azért vagy rasszista, mert azt mondtam,mert az vagy és kééész) nem tudok mit kezdeni..:D


(ja, és persze azért nem jó a példám, mert nem helytálló....mert te azt mondtad ugye?)


Szerintem meg azért nem jó (neked) a példám,mert ilyen egyszerűen megcáfolom a sületlenségeidet.

2018. aug. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 anonim válasza:
70%
Mennyi szánalmas rasszista..A baj az, hogy ezt a felfogást adják tovább, jó esetben a gyereknek több esze van...A magyar mivel is különb? :D Szégyen.. Nem inkább a szemmel nem látható értékek a fontosak a gyerek partnerében? Szeresse, tisztelje, stb..Bár az ilyen nem várhatja el ezt, hiszen ő sem teszi embertársaival.. Gyorsan el innen!!
2018. aug. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 anonim ***** válasza:
69%

"Az ember genetikai örökségét adja át az utódainak. Ha fehér embernek tejcsoki,afrikai vonásokkal bíró unokákat szülnek, abban nem látja a genetikai örökségét"


De, pont, hogy látja. Hiszen egy teljesen fekete pártól is "higított" gyereke lesz a legtöbb esetben, azaz tovább adta az ő színét :'D


Én nem beszélném le pusztán azért, mert más bőrszínű az illető. Megismerném, és ha normális, értelmes ember, akkor semmi baj nincs vele. Ha nem az, akkor lehetne fehér is, nem kedvelném.

2018. aug. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!