Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a lányotok egy néger...

Ha a lányotok egy néger férfival állítana haza, megpróbálnátok lebeszélni a kapcsolatról?

Figyelt kérdés
2018. aug. 28. 12:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 anonim ***** válasza:
70%

Én is abba a felébe tartoztam, akik nem mentek el. Én Debrecenbe jártam iskolába, ahol rengeteg afrikai és ázsiai tanuló tanul. Nem volt rossz tapasztalatom Velük.

Az a szavazás valóban egy népbolondítás meg egy pénzkidobás volt. De sokan annyira be voltak ijedve a migránsoktól, hogy arra nem gondoltak, hogy a jelenlegi Miniszterelnök Úr idején is szerezhetnek állampolgárságot a külföldiek, amennyiben beházasodnak, sőt olyanok is, akik az életben nem jártak Magyarországon. No én ezeket nem engedném. Ha élt itt vagy 20 évet, akkor oké.

2018. aug. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/73 anonim ***** válasza:
47%
Vagy maximum, ha ide járt iskolába. Akkor nyilván elég jól tudja a nyelvet.
2018. aug. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 anonim ***** válasza:
100%
A rasszizmus olyan gondolkodásmódot jelent, amely az emberek külsejében megfigyelhető eltéréseket kiemeli, ezekhez morális, társadalmi vagy politikai különbségeket rendel hozzá, és az így létrehozott csoportok között – feltételezett tulajdonságaik vagy értékeik alapján – hierarchiát állít fel.
2018. aug. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/73 anonim ***** válasza:
73%
Attól, hogy barna a bőre még nem "bennszülött" meg "vadember". Amerikában is a feketék 99%-a már ott született, és van fehér őse. A Magyarországon élők között is sokan már itt születtek, vagy valamelyik környező európai országban, és ugyanolyan iskolákban és kultúrákban nevelkedtek mint mi. Csak azt tudom ismételni amit írtam, ha emberileg normális, akkor csak a bőrszíne miatt hatalmas hülyeség elítélni valakit.
2018. aug. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/73 anonim ***** válasza:
26%
Senki nem érti meg, hogy itt nem a bőrszínről van szó?! Persze senki nem akarna egy olyan családtagot, mint Magda Marinko, vagy Anders Breivik vagy Jozef Fritzl, pedig ők mindannyian európai emberek.
2018. aug. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/73 anonim ***** válasza:
81%
#8, "A lányom soha nem állítana haza nėgerrel meg hasonlókkal" - Hasonlókkal? Mármint emberekre gondolsz?
2018. aug. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/73 anonim ***** válasza:
88%
De ezáltal azt feltételezed, hogy a feketék mind gyilkosok? Hazaállít egy néger férfival. Én ezt úgy értelmezem, hogy még nem ismerik a szülők, tehát csak külső alapján tudnak ítélni. Nyilván mindenkinek megvan az elképzelése sokszor akaratlanul is egy másik emberről látás után, de az értelmesebbje nem zárkózik el attól, hogy megismerje az adott személyt, és nyitott arra, hogy megváltozzon a véleménye.
2018. aug. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 anonim ***** válasza:
52%

Nem, nem tenném. A fenti szót sem használnám, mert, bármilyen meglepő, nem vagyunk agyhalott nácik.


Akkor tenném, ha bántaná a gyerekemet.

2018. aug. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 anonim ***** válasza:
37%

Kérdező, úgy látom, te most rózsaszín szemüvegen át látod a világot, s akik lebeszélnének, azokat lepontozod, akik pedig a bőrszínen kattognak, azokat fel.


Legyen szerencséd a kapcsolatodban!

Ha pedig ennyire fontos a szüleid véleménye először is Nekik kellett volna ezzel előrukkolnod, nem pedig itt idegenek számára kérdést feltenned.


Ha mondták, hogy nem örülnének neki, akkor tudod mit szólnak, ha nem volt ilyenről szó, 50% az esélye, hogy nem fogják ellenezni a kapcsolatodat. Akármi lesz, akkor is a gyerekük maradsz. De jobb, ha nem állítasz a Pároddal haza, hanem megbeszéled a szüleiddel. Így nem éri Őket váratlanul, és látod a reakciójukat. Ha viszont beállítanál Vele, lehet, hogy sokként érné Őket. Fel kell őket készíteni a találkozásra.

2018. aug. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/73 A kérdező kommentje:
Senkit nem pontoztam le eddig..de mindegy.
2018. aug. 28. 15:50
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!