Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a lányotok egy néger...

Ha a lányotok egy néger férfival állítana haza, megpróbálnátok lebeszélni a kapcsolatról?

Figyelt kérdés
2018. aug. 28. 12:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:
53%
Nem
2018. aug. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 anonim ***** válasza:
49%

"Teljesen jogos, ha egy ilyen kérdés hallatán Magyarországon valaki rögtön a migránsokra asszociál. Nálunk nem sok fekete él. Egyetem városokban lehet több feketét látni, mert sokan jönnek ide tanulni, de úgy egyébként elenyészően kevesen vannak akik tényleg itt élnek."


Az elenyészően kevés nem = a nullával.

2018. aug. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:
44%
A problemam meg mindig NEM a borszinnel van, (31#voltam akit lepontoztak :-D), hanem az ELTERO kulturalis adottsagokkal. Az nem zavarna ha olyan feketevel jonne ossze mint pl a Bazi nagy francia lagziban a srac hogy kereszteny csaladbol jott a ficko es pont ugyanugy eltek Elefantcsontparton mint ahogy a bnő Franciaorszagban, de az igenis zavarna minden joerzesu normalis csaladbol jott embert ha pl olyat szed össze aki hónapokig él satorban meg otthon kozlekedesre a tevet hasznalta es nem ismer se kest se kanalat, valamint az orrfujashoz is a kezet hasznalja. Igen pontosan tudom hogy feherek kozott is vannak ilyenek, de szazalekos aranyban biztosan kevesebben vannak. Es persze annak se orulnek ha egy lehűtő feherrel jonne össze.
2018. aug. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:
50%

38. Nem azt feltételezem, hogy a feketék mind gyilkosok. Éppen azt akartam érzékeltetni a 36 válaszomban, amit lepontoztak, hogy minden népcsoportban vannak deviánsok és elmebetegek. Ilyet sem szeretne senki családtagnak.


A kurd férjes asszonynak szerencséje volt a férjével. 11 válaszadó voltam. Tudok persze ellenpéldát is. Ismerek egy olyan családot, ahol a férj cigány, a feleség magyar, 4 gyerekük van és templomba járnak. Vagy van a településünkön egy nő, aki már kb. 40 éves házasságban él az arab férjével.


Mindegy, Nekem lennének félelmeim a különböző kultúra miatt, ezért mindenképpen megkérdezném a gyerekemet, hogy jól meggondolta-e. Ha mégis hosszú kapcsolat lenne, nos belátnám, hogy tévedtem.

2018. aug. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim válasza:
63%
Eg ember elkezdi: nincs bajom a romákkal... na jó. A néger és a roma nem ugyan az. Egyb. Itt nagyon sok rasszista f4sz van akik azthiszik felsőbbrendűek mert világosabb a bőrük. Besz4rás. Én nem próbálnám lebeszélni. Mivel NEM VAGYOK RASSZISTA MINT EGYESEK! Ez nagyon bunkóság tőletek. Nagyon nagy egoista k*cs*g*k vagytok.
2018. aug. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:
79%

A korlátolt ostoba családom csak azért fújt elöször a páromra mert ALACSONYABB nálam.

Otthon valamiétt rohadt ciki ha a nö magasabb, vagy képzettebb, stb. Nem mindenki de SOKAN gondolkoznak igy.


Ezek után mot akarsz a négerrel... te ismered a szüleidet, ha korlátolt idióták, akkor MINDEN pasas baj lesz nekik aki alacsonyabb, ducibb, nem diplomás, stb.

2018. aug. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell négernek lennie ahhoz hogy leszolják a barátodat.
2018. aug. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
91%

Pont letojnám.

Semmi de semmi közöm nem lesz a gyermekeim párkapcsolati és szexuális életéhez, nem is nagyon értem, miért gondolja bárki, hogy beleszólása van a dologba.

Most még csak 8 és 4 évesek a lányaim, így most kell megalapoznom az értékrendjüket, az önismeretet, a határokat.

Nem dumálással, az elenyésző, hanem példamutatással.

2018. aug. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:
53%

Black vs White Crime Statistics (USA, UK):

[link]

[link]

2018. aug. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 anonim ***** válasza:

Javaslom ezt a filmet: [link]


Na így, ne szembesítsd a szüleidet a ténnyel, mert így még egy nem rasszista szülő is meglepődne. :D

Az én szüleim nem világlátottak, eleinte biztos húznák a szájukat (már ha nem magyar félvér), de szerintem inkább csak az nem tetszen nekik, hogy külföldi, bár talán kapnék pár "migráns" megjegyzést tőlük. :D Eltiltani viszont végképp nem tudnának, nagykorú vagyok. Még jó, hogy nem fenyeget hasonló veszély 😃

2018. szept. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!