Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a lányotok egy néger...

Ha a lányotok egy néger férfival állítana haza, megpróbálnátok lebeszélni a kapcsolatról?

Figyelt kérdés
2018. aug. 28. 12:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
23%

"Nekem kurd férjem van"


Nem tudom, hogy sikerült a kurdokat összekeverni a négerekkel. Ismerek néhányat, úgy néznek ki, mint a magyarok. Mi sem vagyunk "hitleri árja népség" tele szőke haj-kék szeműekkel.

2018. aug. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim válasza:
56%

A négerek nem cigányok, néhány válaszból az jött le, hogy páran nem tudnak különbséget tenni.

Fehér, fekete, sárga bőrszínű emberek között is vannak olyanok akik nem dolgoznak, erőszakosak, agresszívak, bunkók stb.

Én is fiatal vagyok, 17 éves fiú, és simán összejönnék egy néger lánnyal, mert nem a bőrszín alapján ítélem meg az embereket.

2018. aug. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:
67%

Ha valami diplomás, jólszituált, jó munkával rendelkező, nyugaton nevelkedett, normális családi körülményekből származó, keresztény ember lenne, akkor nem. Nekem az a fontos, hogy hasonló vagy jobb körülmények közt éljen a gyerekem, mint én olyan emberrel, aki megbecsüli.

Semmi bajom az olyan nációkkal, akik haladó szemlélettel rendelkeznek.

29/N

2018. aug. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 anonim ***** válasza:
65%

Szóval melyik lenne jobb?


Egy fekete bőrű, afrikai fiatalember, aki csak angolul beszél, de egyébként jól keres, művelt, tanult, kedves és reggae zenét hallgat,


vagy


egy szép fehér bőrű, igaz magyar fiatalember, aki 16 évesen ott hagyta az iskolát, fél évet gyárban dolgozik éhbérért, fél évet munkanélkülin van, hobbija a lopott mobilokkal meg herbállal kereskedés, minden második szava káromkodás, szabadidejében pedig focimeccsekre jár verekedni?


A magyarok között pontosan ugyanannyi selejt van, mint bármelyik más nemzet szülöttei között. Ahogy akármelyik más országban is. Amerikai, angol, német, francia, orosz, spanyol, magyar... pont ugyanolyan gyökér, aki egyszer gyökér.


Egyébként kultúra terén bőven a lista alján vannak a magyarok is, már elnézést, ha valakit ez fájdalmasan érint, de ez az igazság. Országosan nézve nem igazán van már mit felmutatnunk, és évről évre egyre kevesebb lesz, amire büszkék lehetünk.

2018. aug. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 anonim ***** válasza:
57%

Érdekes, hogy a válaszadók többsége egyből migránsozik, eszükbe se jut, hogy a kérdező netán egy amerikai négerre gondol.

Ennyire zsigeri lett a Fidesz propaganda? Pedig a sok maki tagadja, hogy migránsozna...

2018. aug. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 anonim ***** válasza:
59%

Mennyi rasszista gyökér ember...kiváncsi vagyok mit szólnátok, ha minket meg azért utálnának, mert fehér színű a bőrünk.

Csak gondoljatok már bele..vagy azért, mert magyarok vagyunk. Ugye, hogy sz*rul esne? Bezzeg akkor, hogy fel lennétek háborodva, meg meg lennétek sértődve. Mire fel ekkora a pofátok, de most komolyan?

Nézzetek már magatokba idióták!

2018. aug. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:
32%

"Szóval melyik lenne jobb?"


Egyik se, de ugye nem ez a két véglet létezik csak:D


Ez amúgy a "hamis dilemma" nevezetű érvelési hiba,nézz csak utána.


A jól szituált néger és a bűnöző fehér helyett a jól szituált fehér embert kell választani.

2018. aug. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:
58%

Jesszus! Nagyon remélem, hogy a válaszolók között csak azért van ennyi kretén, mert az ilyen jellegű kérdésekre főleg a rasszisták ugranak.


Igen, engedném, sőt, meg is sértődnék, ha engedélyt kérne tőlem, és nem tudná magától, hogy a bőrszín nekem nem számít.

2018. aug. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
26%
Bár inkább olyannal jött volna.............
2018. aug. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim ***** válasza:
31%
Teljesen jogos, ha egy ilyen kérdés hallatán Magyarországon valaki rögtön a migránsokra asszociál. Nálunk nem sok fekete él. Egyetem városokban lehet több feketét látni, mert sokan jönnek ide tanulni, de úgy egyébként elenyészően kevesen vannak akik tényleg itt élnek. A migránsok közt viszont egyre több a fekete afrikai. Szóval jóval nagyobb a valószínűsége, hogy egy migráns feketével találkozik itt nálunk valaki, mint egy véletlen idekeveredett amerikaival.
2018. aug. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!