Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a lányotok egy néger...

Ha a lányotok egy néger férfival állítana haza, megpróbálnátok lebeszélni a kapcsolatról?

Figyelt kérdés
2018. aug. 28. 12:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
47%

Hiába személyeskedsz, 22-es (jellemzően akkor, amikor elfogytak az érveid :), attól még nem lesz igazad.

Olvass utána a rasszizmusnak, ha tényleg részletekbe menően érdekel, mi is az.

2018. aug. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 anonim ***** válasza:
81%
Nem, sőt, örülnék neki! Bár én fiú vagyok, de nincs kizárva, hogy egy nap fekete nővel állítok haza. És baromira nem érdekel, ha 0 százalékos leszek, hisz tudom, hogy ezt az országot döntően MTVA-n művelődött vak birkák lakják.
2018. aug. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 anonim ***** válasza:
86%
De jó, hogy nem a válaszadók többsége a szüleim. Nekem ugyanis volt 1 évig afrikai (néger, fekete) párom, rendes ember volt, a szüleim nagyon szerették. Ami miatt viszont nem maradtunk együtt, azok valóban a kulturális különbségek voltak. Nem tudtam egyszerre európai és afrikai lenni. De ha tiltottak volna tőle, csak azért mert fekete, nagyon rosszul esett vol
2018. aug. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 anonim ***** válasza:
90%
Folyt. : volna. Így saját magam tapasztalhattam meg, hogy nem illünk egymáshoz.
2018. aug. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 anonim válasza:
77%
Pontosan,én inkább attól félnék, hogy a gyerekem egy előítéletes, szűk látókörű magyarral jön össze (ha úgy tetszik jobboldali, és ez még enyhe volt..) Na,őt nem látnám szívesen a vacsoraasztalnál, sőt! Ha kedves, tisztelettudó és szereti a gyermekem, áldásom adom rájuk legyen a fiú néger, cigány, szír vagy kínai..Mind csak külsőségek, amik elveszik a figyelmet a belső értékekről..
2018. aug. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 anonim ***** válasza:
22%

"Hiába személyeskedsz, 22-es (jellemzően akkor, amikor elfogytak az érveid :), attól még nem lesz igazad."


Egy deka megjegyzést nem tettem a személyedre (légyszíves idézd). Érveket pedig egyenlőre csak én tettem. Cáfoltam a megállapításodat, hogy önmagában a megkülönböztetés már rasszizmus lenne. Még példákat is írtam, de semmit nem tudsz rá reagálni.

2018. aug. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 anonim ***** válasza:
25%

11. vagyok. Az előttem levő hozzászólást törölték. Látom, jól lepontoztatok, pedig éppen arról beszéltem, amit az a lány írt, akinek afrikai barátja volt.

Ti pedig jöttök megint azzal, hogy a bőrszín, meg hogy a magyar mivel jobb. Ezek szerint sok mindenkinek vannak itt szövegértési problémái! Ahogy fentebb írtam, nem a bőrszín a probléma. Nem arról van szó, hogy jobb vagy rosszabb-e a MÁSIK - más népcsoportba tartozó - EMBER -, hanem, hogy MÁS. A fehér ember is azt hoz a családjából amit, és a néger is azt amit, s még ehhez jön az oktatás is, meg persze az adott környezetben eltöltött évek emléke.

Szeretheti egy európai és egy afrikai ember egymást azért mert kölcsönösen felfedezik egymásban, hogy ÉRTÉKES EMBER mind a kettő, de párkapcsolatban nincs nagy jövője.

2018. aug. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 anonim ***** válasza:
34%
Apropó, ha ennyi toleráns ember van itt, miért is lett kilencvenvalahány százalékos a szavazás, hogy ne jöjjenek be a migránsok? Hogy van ez? Az országba nem engedné be szinte senki, de a családjába szinte mindenki?
2018. aug. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 anonim ***** válasza:
83%
Az a népszavazás érvénytelen lett, ember. A szavazásra jogosultak fele sem tolta oda a képét. Látom, csak azt a sületlenséget sikerült értelmezni, amit az óriásplakátok böfögtek.
2018. aug. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 anonim ***** válasza:
15%
A migransokat azert nem engedik be az a 98% mert azok a migransok nem abbol a kozegbol jottek/jonnek, akik kozepiskolat, egyetemet vegeztek, egyaltalan dgy 8 osztalyost vegeztek, hanem jo esellyel egy putriban eltek wc es minden nelkul. Ergo fogalmuk sincs hogyan kell kulturaltan viselkedni Europaban. Ajanlom mindenkinek a kulfoldi hirek olvasasa, hova vezet a multikulti, es mindenki addig tamogatja csak amig majd a gyereket meg nem eroszakoljak. Nekem mar 18 evvel ezelott elegem lett a kulfoldi letbol ahol a keletrol erkezett 5 ev alatt nem tudta megtanulni az orszag nyelvet. 10 ev se kell es mindenki orommel jon vissza Mo-ra :-)
2018. aug. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!