Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám pszichológushoz...

Anyukám pszichológushoz szeretne vinni emiatt, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Régebben rengeteg édességet ettem, egész nap ettem valamit. Változtatni akartam ezen, mert később ebből baj lehet, elhízhatok, ilyesmi.. ezért elkezdtem tornázni, és sokkal kevesebb édességet enni. Már egy hónapja csinálom ezt, nagyon jól érzem magamat, nem éheztetem magam, semmi ilyesmi. Egy hónappal ezelőtt 50 kg voltam (162centihez), most is ennyi vagyok, mivel nem is fogyni szerettem volna, csak egészségesebben enni és csinosabb lenni.

Anyukám erre azt mondja, hogy ha 2 kilót is merek fogyni, elvisz a pszichológushoz, mert nem vagyok normális.. pedig mondom neki, hogy nem akarok fogyni, nem érti meg...


Mit tegyek, mit mondjak neki, hogy megértse? Valakinél történt már hasonló?


Köszönöm a válaszokat! :)



2018. aug. 30. 21:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
97%

Nyugodtan engedd, hogy vigyen el pszichológushoz, ha akar.

Időnként egy-egy órán át csak rád figyelne egy értelmes, intelligens ember; végighallgatna, nem vágna a szavadba, nem ítélkezne feletted. És nem a te pénzedből menne. ;-)

Amúgy szerintem minden rendben van veled. :-)

2018. aug. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Igaza van.
2018. aug. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
39%
Van egy olyan érzésem, hogy nem mondasz el mindent. Szóval szerintem fogyni akarsz, és nem anyukád ért félre, hanem tagadásba bocsátkoztál. Ne tedd. Ne fogyj! És hagyd már el ezt az "egészségesebben evés" baromságot... Az 50 kg jónak hangzik hozzád. Én 63 vagyok a 174 centimhez.
2018. aug. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
52%

Anyukád egyedül ellátogathatna dokihoz.. :D

Én 60kg vagyok 183 centivel.

2018. aug. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!