Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti hogyan reagálnátok...

Szülők! Ti hogyan reagálnátok rá, ha a gyereketek elétek állna azzal hogy ő nem bináris/non binary? (Vagy bármilyen furcsa nemet mond)

Figyelt kérdés
Magyarán nem érzi hogy ő bármelyik nembe tartozna. (Gúnynevén: semleges)

2018. aug. 31. 20:26
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:
30%

"#3

Tehát te meg sem próbálják megérteni őt, selejtnek tartanád a saját gyereked. Szegény gyerek, már bocsi."

Mit kell ezen megérteni? Amikor te bejelentetted apunak-anyunak, hogy mostantól hercegnő vagy, ők próbáltak megérteni? Vagy csak együttérzően bólogattak, hogy jól van, kicsim, holnapra elmúlik?

2018. szept. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
72%

"A fiam meleg, támogatom,a párja családtag,de ez gender egy generált hülyeség,akárki akármit mond."


A gender a társadalmi nemet, a nemi szerepek összességét jelenti. Neked is van, akár hülyeségnek tartod, akár nem.

2018. szept. 3. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
40%
Megmondanám neki, hogy nézzen le, mi van a lába között. Aztán válaszoljon. Ha az a terület üres, semmi nincs ott, akkor jogos hogy kétségek merülnek fel.
2019. márc. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
76%
A gyerekemet nem a neme miatt szeretem, hanem a személyisége, a viselkedése stb. miatt. Amikor várandós voltam, sok más kismamához hasonlóan én is mondogattam, hogy mindegy, milyen nemű lesz, csak egészséges és boldog legyen. Sok transzfób szülőnél ez valami érthetetlen okból csak addig tart, amíg meg nem születik a gyerek, utána hirtelen elfelejtik, hogy ezt mondták. Nálam viszont érvényes még mindig.
2019. aug. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim válasza:
87%
Nagyon félteném a felettem válaszolók (és a társadalmi többség) zsigeri agressziója miatt. Egyébként pedig természetesen támogatnám, hiszen a gyerekem és semmi rosszat nem tett.
2019. okt. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
79%
Én támogatnám,és meg köszöném hogy bízott bennem hogy ezt elmondta.Plusz meg kérdezném hogy szeretne-e valamit megváltoztattni(Pl.ruha,haj vagy valami ami zavarja ha csinálom)Nem kezelném máshogy mivel ő mindig is az én gyerekem lesz ha tranz/non binary/akármi.
2020. jan. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
78%
Simán elfogadnám. Döbbenetes a fejekben lévő sötétség... Nem arról van szó, hogy nem tudja, mi van a lába között, hanem arról, hogy nem tud azonosulni egyik nem sztereotípiáival sem.
2020. máj. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
79%
Ha szeretem a gyerekemet, akkor lehet felőlem hexadecimális is, akkor is elfogadom.
2020. máj. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
70%
Azért borzasztó, hogy lepontozzák ész nélkül azt, aki elfogadná a gyerekét...
2020. máj. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
66%
Továbbra is érdekel kedves nagyon intelligens, lepontozó emberek, hogy mi olyan szörnyű abban, ha egy szülő elfogadja a gyerekét? Ész nélkül lepontozni bárki tud, normálisan érvelni már nagyobb kihívás...
2020. máj. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!