Mit tehetnék apámmal?

Figyelt kérdés

Ez nem olyan komolyságú kérdés lesz, mint amiket gyakran lehet olvasni ebben a topikban, szerencsére nem ver apám, meg semmi ilyesmi.

Hogy a lényegre térjek: apu nagyon szereti a halat. Szabadidejében szokott kijárni horgászni, és amit kifog, elkészíti magának, vagy vesz ismerőstől, és azt készíti el...Amivel nem lenne nekem semmi bajom, csak valahányszor halat készít, bűzlik tőle az egész lakás. Halas kézzel összefogdossa az ajtókilincseket, a csapot, mindent. És hiába könyörgök neki évek óta, hogy legalább mosson kezet...mindig megígéri, de valahogy mindig ott kötünk ki, hogy bűzlik a haltól a ház. Tegnap a változatosság kedvéért füstölt halat evett, én meg nyugodtan nyitottam ki a konyhaszekrényt, és nem elég, hogy halszagú volt, még egy kis haldarabka is a kezemre tapadt.

Tudom, firstworldproblems, de higgyétek el, ez állati bosszantó, főleg, hogy a húgom és én is vegetáriánusok vagyunk.

Pedig nem 8 általánost végzett ember, hanem egy diplomás vegyész, viszont az értelmi képességei odáig már nem terjednek, hogy megértse a "ne fogdoss össze mindent, ha halat eszel, hanem előtte moss kezet szappannal" mondatot, és finoman szólva is elegem van belőle.

Mi legyen? Törődjek bele? Viseljem el?


2018. szept. 9. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az ő házáról van szó. Ha igen akkor nem nagyon tudsz mit csinálni. Megkérted szépen, ha nem hajlandó rá az szíve joga. Költözz el amint tudsz ha ennyire zavar. Elhiszem hogy bosszantó és gusztustalan, de gondolj arra hogy még mindig jobb mintha alkesz lenne vagy verne. Kitartást.
2018. szept. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Magyarok 80 % kezet se mos a vécé után se,de a kórházi fertőzéseken ki vannak akadva. Ok és okozat. Haza megyünk oda és a kisgyerek szolnak a felnőtt rokonoknak is h vécé után kéz mosás és nem --- kézzel ülünk enni,elég gáz,brr..
2018. szept. 16. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!