Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim bántanak. Mit...

A szüleim bántanak. Mit csináljak? 🤷

Figyelt kérdés

Ma például beszólt nekem és annyira rosszul esett

hogy sírva mondtam neki hogy: hagyjál békén és ne szólj hozzám mert csak piszkálni tudsz. Erre elkezdett ordítani velem és megütött. Elestem és szerintem agyrázkódást is kaptam mert hánytam és szédültem is. Anya ezt mind végignézte és az ő pártjára állt. Ő meg a másik fele. Egyfolytában fenyeget hogy felpofozlak meg megtéplek. És a mai incidens után ültem az ágyon és odajött és azt mondta hogy gondolkodjak el a viselkedésemen. Én meg erre azt mondtam hogy gondolkodj el te hogy milyen ember is vagy. És hogy undorító ahogy bánsz velem. Ő erre elküldött. Mit csináljak már nem az első eset hogy bántanak. Van hogy nem megfelelő hangnemben beszélek velük de csak azért hogy megvédjem magam a szavaiktól. Mit


2018. szept. 9. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Csaladsegitok,gyermekvedelem. AZONNAL! ( szólsz egy tanárnak, és felhivja őket) DE NAGYON GYORSAN!!!!
2018. szept. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
:) Kis kamugép!Vigyázz a szádra legközelebb! :)
2018. szept. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
93%
Családsegítők, vagy eslő körben nagyszülők, rokonok.
2018. szept. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Látlelet, rendőrség.
2018. szept. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
Legközelebb csöndben maradsz, igazságos vagy nem, de ez a megoldás. Bármennyire is jogosnak érzed, hogy visszaszólsz, csak felhuzod vele és kapni fogsz. Te húzod a rövidebbet.
2018. szept. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

A látlelet az bármikor jól jöhet neked az az első ha van rajtad testi elváltozás. Ez azért kell mert 100% hogy tagadni fogjak mindketten, nem ettem hogy anyukad hogy alja meg szó nélkül. Soha nem bantottam a gyerekeimet akkk már 17-15 évesek.

Utánna rendőrség v suliban szolj és segítenek.

A folyamat olyan gyors lesz hogy azt el sem tudod képzelni mag aznap történi fog a kapcsolatfelvétel a szuleiddel. Muszáj szólnod.

Sok szerencsét. :::))

2018. szept. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia!


Velem ugyanezt művelik, mert csúszok az egyetemen... Többször úgy megvert apám, hogy eltörte az orrom, vagy felszakította a szám, meg úgy megvert, hogy beszakadt a dobhártyám.


Engem is fenyegetet állandóan azzal, hogy úgy megver, hogy a mentő visz el, vagy agyonver. Meg vigyázzak magamra...


Legutóbb azért akart megverni, mert leesett egy tányér és elhordott az anyámba, én meg mondtam neki, hogy véletlen volt. Máskor nem tudta kivárni, hogy megmelegítsem a tejet és közölte, hogy húzzak a szobámba, erre mondtam, hogy öt perc és úgy meg akart verni és közölte, hogy "vigyázzak magamra vagy nem érem meg a holnapot".


Egy valamit tehetsz, hogy minél messzebb elmész tanulni, valamint a következő esetnél elmész orvoshoz.

2018. szept. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%
Utolso, nem unod még? Valami 4-5 kérdésed volt már, mindenki mondta, hogy takarodj el otthonról, de még mindig csak a panasz, tenni valamit luxus. Megérdemled a sorsod, ha nem tudsz egyetemista felnőttként a saját lábadra állni.
2018. szept. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!