Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményed arról, ha egy...

Mi a véleményed arról, ha egy szülő fizeti a gyerek jogsiját, sőt a későbbiekben autót is vásárol neki?

Figyelt kérdés
2018. szept. 18. 17:22
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Igen,Csak manapság sokan leszólnak engem ez miatt,hogy nem én dolgoztam meg érte.

Járok néha diákmunkára,de soha nem lett volna meg abból egy jogsi

2018. szept. 18. 17:55
 12/28 anonim ***** válasza:
69%

A jogsi elég alap már, könnyebb jogsival boldogulni. Szóval ha megteheti a szülő, akkor mindenképp fizesse szerintem a gyereke jogsiját. Az autó pedig olyan, hogy remek, ha valaki megtudja venni a gyerekének. (nyilván nem egy nagyon drága autóra gondolok, hanem akár egy használtra, ami jó állapotú)


Amúgy számomra fura, hogy téged leszólnak amiatt, hogy nem dolgoztál meg érte. Az én környezetemben egy embert sem ismerek, aki magának fizette volna a jogsit. Mármint szerintem átlagban, ha egy szülő megteheti, akkor kifizeti a gyerekének a jogsit. A jogosítvány fontos, a későbbiekben nagy eséllyel úgy is szüksége lenne rá. Szóval szerintem nem elítélendő, ha egy szülő állja.

2018. szept. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
60%

És ki szól le?

A bugris irigy paraszt vagy melós proli?

Ne foglalkozz vele, normális családokban ez alap és normális környezetben ezt nem teszik szóvá!

2018. szept. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
65%
Ha telik rá, akkor miért ne?
2018. szept. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
64%
Lehet én rosszul csináltam, de a jogsit én is kifizettem a fiamnak, és amikor megkapta akkor neki adtuk a 4 éves volvo kocsit.. Én kocsim volt, de én alig használtam, mert mindig a férjemmel mentem az ő autójával. A fiam nagyon szereti a volvot. Venni most nem tudtam volna neki egy új autót.
2018. szept. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
68%
Ki vegyen a gyereknek kocsit ha nem a szülei?
2018. szept. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
8%

Hülyeség. Ez az a dolog amit minden szülőnek meg kéne követelnie a gyerekétől, hogy a jogsi pénzét saját maga dolgozza ki. Saját pénzből.

Én is saját magam melóztam ki 18 évesen.És eszembe nincs

a gyerekemnek ezt kifizetni.

2018. szept. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
90%
17es, nem kell általánosítani és nem kell demagogizálni, szerintem.
2018. szept. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 acelsziv ***** válasza:
77%

17: Jajj de ügyes vagy. Buksi simi is jár.

Kérdező: Nem értem mi különbség van aközött, hogy valami tanfolyamot fizetnek ki neked, vagy a jogsit? Kit érdekel, ki mit szól. Légy hálás a szüleidnek amiért ezt megteszik.

Amikor betöltöttem a 17 -et anyám közölte, hogy irány az autósiskola, mert jogsi az KELL. Én is ezt fogom tenni a gyerekeimmel. Ja és megkaptam használatra az egyik kocsinkat ami egy trabant volt. ennek 20 éve és senki nem cikizett érte már akkor sem.

2018. szept. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
77%
28 éve mikor betöltöttem a 18at befizettek jogsira mondván az alap. Megkaptam a regi kocsinkat gyakorolni. Nagyon hálás vagyok erte, en is befizetem a gyerekeim ahogy mehetnek vezetni!
2018. szept. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!