Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? Előfordul ilyen? Anyám nem tudta, hány éves vagyok?

Figyelt kérdés

Nemrég volt a szülinapom és az anyám rossz gyertyákat vett a tortára. Amikor megláttam, hirtelen nem is tudtam, mit gondoljak. Egyel magasabb szám volt a tortán. Először anyámék sem értették, mit nézek annyira, aztán amikor leesett neki, gyorsan lekapta a gyertyákat és bocsánatot kért.

Az a durva, hogy ott volt a fél család, nagynéni, nagybácsi, nagyszüleim, apám, öcséim és senkinek nem tűnt fel, hogy totál más szám van a tortán.


Bocsánatot kértek, de nekem azóta nem fér a fejembe hogy lehet ezt így benézni. Mit gondoltok erről, előfordul ilyen? Anyám szerint ez a legjobbakkal is megesik.



2018. szept. 20. 09:57
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
49%
Attól függ, hányadik. Ha 10 helyett 11 volt a tortán, akkor elég gáz. De ha 43 helyett 44, akkor van ilyen.
2018. szept. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
87%
Hát nézd, nekem időnként az is gondot okoz, hogy a saját koromat észben tartsam.... Egyszerűen minden mással tele van az ember feje, van hogy téved. Anyáddal is ez történhetett. Nem kell ebből ekkora ügyet csinálni.
2018. szept. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Nem csináltam belőle nagy ügyet, csak rosszul esett. És írtam, bár anyám vette a tortát meg a gyertyákat, de ott volt rajta kívül 8 családtag, és senkinek nem tűnt fel, hogy valami nem stimmel.
2018. szept. 20. 10:06
 4/31 anonim ***** válasza:
13%
Én nem tudom, de nekem tegnap volt évek óta a legjobb szülinapom, és sikerült úgy megszervezni a gyerekeknek,az uramnak hogy tényleg nem is gondoltam rá, nem is vettem észre. Még el is bőgtem magam, pedig nem jellemző rám:)
2018. szept. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
30%
én se tudom anyám hány éves.
2018. szept. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
38%
Komolyan, a bolhából csinálsz elefántot
2018. szept. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
66%

Velem előfordul hogy felcserélem a gyerekeim nevét vagy a macska nevén szolitom oket...eddig röhögtek rajta :-)


Mindenki tévedhet!

2018. szept. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is rosszul esett volna és szerintem ez nagyon gáz. Azt megértem, ha valaki a mindennapok teendő mellett megfeledkezik valakinek a szülinapjáról, mert ott a munka, család, háztartás stb., nehéz annyi mindent megjegyezni és előfordul, hogy az ember észre sem veszi, hogy milyen nap vagy hányadika van és késve kap észhez, hogy “hoppá, tegnap volt az xy szülinapja”. De ez szerintem nagyon fura... Azért egy családban szerintem alap, hogy tudjuk , hogy ki mennyi idős, nem? Főleg egy anya tudhatná a gyerekének a korát... Még, ha valami miatt nem is ugrik be neki, akkor is ki lehet számolni. Vagy nem tudja, hogy melyik évben szült? Én ezt tényleg nem értem. Főleg, ha még készült is, vett tortát stb, akkor legalább erre odafigyelhetett volna.
2018. szept. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
74%

9. vagyok


Mert akkor így nem arról van szó, hogy véletlenül eltévesztette vagy gyorsan nem jutott eszébe vagy valami ilyesmi... Elment a boltba, hogy vegyen gyertyát, kiválasztotta és feltette a tortára. Addig nem is tűnt fel neki, hogy nem stimmel?

2018. szept. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
34%
Én a sajátomat is úgy szoktam kiszámolni, sosem tartom fejben. Szüleimét folyton megnézem a fb-n, mert azt sem bírom megjegyezni. mit kell ezen kiakadni
2018. szept. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!