Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? Előfordul ilyen? Anyám nem tudta, hány éves vagyok?

Figyelt kérdés

Nemrég volt a szülinapom és az anyám rossz gyertyákat vett a tortára. Amikor megláttam, hirtelen nem is tudtam, mit gondoljak. Egyel magasabb szám volt a tortán. Először anyámék sem értették, mit nézek annyira, aztán amikor leesett neki, gyorsan lekapta a gyertyákat és bocsánatot kért.

Az a durva, hogy ott volt a fél család, nagynéni, nagybácsi, nagyszüleim, apám, öcséim és senkinek nem tűnt fel, hogy totál más szám van a tortán.


Bocsánatot kértek, de nekem azóta nem fér a fejembe hogy lehet ezt így benézni. Mit gondoltok erről, előfordul ilyen? Anyám szerint ez a legjobbakkal is megesik.



2018. szept. 20. 09:57
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagyok én sem egy nagy "számokat és dátumokat megjegyzős", de a hozzám közelállók korát tudom. Bevallom, ha hirtelen kérdezi valaki, nem mindig ugrik be, de akkor kiszámolom gyorsan. Bevallom, nekem is baromi rosszul esne az ilyen. Anyum szülei mindig tévednek 1 évet fel, vagy le, de tőlük megszoktam és tudom, hogy nagyon szeretnek. De azért egy anya/apa tudja már, mennyi idős a gyereke...
2018. szept. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
kölcsönösen nagyon szeretjük egymást az anyukámmal, természetesen tudjuk egymás korát-szülinapját is, ennek ellenére simán kinézem belőle, hogy rossz gyertyát tesz föl, mert eléggé szórakozott. Szerintem én csak röhögnék rajta, és egy ideig cikizném vele. De ha téged ennyire zavar, beszéld meg vele a dolgot. Nem az a baj, hogy rosszul esik neked, hanem az, hogy vadidegen e,berekkel akarod ezt megbeszélni itt. Mi baromira nem vagyunk kompetensek. Ha jó a viszony az anyukáddal, akkor vele kell ezt megtárgyalnod
2018. szept. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
57%
Mióta a gyerekeim átlépték a 2. X-et nem teszünk gyertyát a szülinapi tortára. Problem solved. 😂 Így biztos nem fogom eltéveszteni, mert bizony nekem is utána kell számolnom, hány évesek is immár a nemrég még totyogó ifjoncok.
2018. szept. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
77%
Mennyivel tévedett,anyukád hány ével?
2018. szept. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem egy időben a férjem adategyeztetesnel rendszeresen 10 evet tévedett a születési dátumomnál. Külföldön élek, amig nem -beszéltem a nyelvet ő intézte a dolgaimat telefonon és e-mailben és mivel a testvére születésnapja ugyanabban a hónapban van, mint az enyém, összekeverte az éveket. Én csak röhögtem rajta, bár nem a javamra tévedett, ha em ugye 10 evet hozza adott. Na bumm, akkor mi van. Tudja mikor születtem, egyszerűen eltévesztette. Nem akartam érte keresztre fesziteni
2018. szept. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
A sztoriból én úgy értelmeztem, hogy nem szoltál hanem rájött magától is a tévedésre. Lehet elszámolta véletlenül, de bocsánatot kért. Nálunk is volt ilyen, apukám szerintem most sem tudja hány éves vagyok, de amúgy jó a kapcsolatom vele és mindig nevetünk ezen ha találgat (29)😀
2018. szept. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
71%
Nem a bolhából csinál elefántot, nekem is furcsa lenne. Kérdés, te vagy-e az egyetlen gyerek, mert akkor még furcsább. Én inkább anyukád szellemi hanyatlását gondolom mögé, a többiek meg meg sem számolták a gyertyákat.
2018. szept. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akadnék ki rajta, inkább nevetnék egyet, és megköszönném, hogy megünnepelték a születésnapomat, és milyen remek este volt. Az a baj, hogy az emberek mindig a tökéletességre vágynak, az apró vagy nagy jószándékokat utoljára, vagy egyáltalán nem veszik észre, a hibát meg persze azonnal! :(
2018. szept. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Tesom egy evvel fiatalabb nalam. Erre a szulinapjara vett konyvbe beleirtm boldog x-ediket, ami az en korom.volt. es o vette eszre nem en...es meggyozodesem volt, hogy annyi eves lesz.

Ettol még imadom a tesom es azt is tudom, hany eves. Csak ugy latszik a sajat koromat nem tudom, es azt se milyen evet irunk krisztus utan :-). Ciki.


Anyukadnak bocsass meg, es hidd el a legtobb embernek fogalma nincs a rokonai korarol csak ha szepen utanagondolnak. Anyud lehet mar lelekben elorebb jart pl jovore vegzel az egyetemen vagy akkor leszel 25 es nem arra figyelt hanem arra hogy LEGYEN gyertya. Lehet egesz egyszeruen mellenyult a boltban es mivel azt hitte jo szamot vett felrakta nem figyelt oda es csak akkor esett le neki mekkora butasagot csinalt amikor te furcsan neztel.

De oszinten ez tenyleg olyan nagy baj? A tobbiek meg ha eszrevettek nem akartak beegetni vagy nekik se a gyertya volt a fontos hanem maga a szulinapod:-). Fel a fejjel ennel nagyobb bakija ne legyen anyadnak!

2018. szept. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Pedig szerintem szülőktől nagyon furcsa dolog. Jó, nyilván megeshet, hogy az ember hibázik, de ez az én családomban sosem fordult még elő. Megértem, hogy rosszul esett a kérdezőnek, nekem is rosszul esne. Az is mindig rosszul esik, ha anya véletlenül a nővérem nevén szólít engem, hiszen ő már hosszú évek óta külön él, én meg még anyával élek.
2018. szept. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!