Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális hogy anyám ilyeneket...

Normális hogy anyám ilyeneket mondott?

Figyelt kérdés
Már többször mondott olyat, mikor nem csináltam amit ő akart, hogy ha alszom, akkor bejön megnyúlt, és elvisz elégetni. Többször pszichopatázott le. Lett volna egy testvérem, de elvetette, mert akkor megölhet valakit ha kimegyek wcre éjszaka és fölébred rá, simán volt, hogy megvert. Mit tegyek?

2018. szept. 22. 21:25
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Fiú. Külföd, ország másik végébe laknak, 8. Os vagyok,mert 2x buktam, mert volt, hogy nem engedett el az iskolába.
2018. szept. 22. 23:51
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Te sem hiszed el, amiket itt összehordsz. :D Ahh, igen... hajnali fél egy a tökéletes időpont arra, hogy felverjem a családot a röhögésemmel. :D
2018. szept. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ez így igaz, én voltam az iskola.
2018. szept. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
53%
Mi van, megint kezdődik az anyám pszichopata, és nincs ajtóm című hazugságözön? Ne erőélköd nevetséges a hazudozásod.
2018. szept. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
52%
Tehát külföldön élsz és a külföldi ország másik végében laknak a rokonok? Miért mentetek külföldre? És miért nem azokhoz a rokonokhoz, ha már ugyanabba az országba?
2018. szept. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti, a lakás kialakítása olyan, hogy van egy nagyszoba, egy rendes szoba ahol vendégek vannak, ha vannak, meg egy fszoba ahol anyám alszik. A nagyszobában alszom én, ami egy előtérbe nyílik, így nincs ott ajtó.

Utolsó: a nagyszülők külföldön laknak, a többi rokon,meg az ország másik végében.

2018. szept. 23. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!