Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ilyenkor a...

Mit csináljak ilyenkor a szüleimmel?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott nevelő apám van ezért ő úgy gondolja nem szól bele inkább de van mégis amibe beleszól. Pl: mondom hogy el akarok menni a barátaimmal és akkor hogy minek azt? Találkoztok ti eleget a suliba. Meg hogy beszélek velük vidichatbe messengeren és akkor hogy gyere már ki ne nyomkodd azt egész nap! Én mondom neki hogy épp beszélek a barataimmal és akkor persze ugyan úgy felhozza hogy beszéltek ti eleget.


Na és anyám...

Azt hiszi ő a főnököm csak mert az anyám. Pl: rendelni akarok valamit netről ( nem hülyeséged, cuccokat isibe és saját pénzből) mondom neki, erre ő: nem

Megkérdem mér valasza: mert nem. Megkérdem de miért nem, mert nem és kész, az anyad vagyok tehat azt csinálsz amit én mondok.

De a tesómmal sose csinalnak ilyet. Ő mindíg elmehet akárhova, bármit megtehet.


Ti mit tennétek ilyen helyzetbe? Talán nállatok is előfordult?



2018. szept. 23. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Hány éves vagy? (Csak érdeklődöm, nehogy bántásnak vedd)
2018. szept. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Thispain ***** válasza:
58%
Én megkérdezném tőle, hogy attól, hogy az anyám vagy, miért csináljam azt amit mondasz?
2018. szept. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
9%

A helyedben talán ha jóban lennék a tesómmal akkor őt kérném meg hogy rendeljen nekem valamit aztán kifizetném..

A barátokkal való beszélgetést viszont nem értem meg... Mégis miért baj ha találkozol velük..? Viszont nem hiszem hogy konfrontálódnod kellene velük... Szerintem abból semmi jó nem származik

2018. szept. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Legjobb megoldás; nem hallod meg őket
2018. szept. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%

Gondolom mindketten szociális hulladékok. Nem szabhatják meg, hogy kivel találkozz, legfeljebb ha kiskorú vagy, haza kell érned asszem 10 vagy 9 előtt, nem tudom mit mond a jogszabály, de egyébként meg szabad vagy.

Plusz ha van saját pénzed és bankkártyád, azt veszel a neten, amikor akarsz, semmi közük hozzá. Mi az, hogy nem? Mert te megszabod, hogy mit vehetnek saját pénzből? A helyedben ezeket felsorolás neked, és hozzátenném, hogy a mert nem 0 iqra utal, és szálljanak le rólad, ha nincs jobb indok.

2018. szept. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%

Ez mi? --> "nem hülyeséged, cuccokat isibe és saját pénzből"


Hogy érted, hogy "saját pénz"? Dolgozol a suli mellett? Mert ha nem dolgoztál meg érte, akkor nem saját pénz. :D

Ha viszont saját fizu, akkor nem értem, miért közlöd velük, hogy rendelsz netről... Nem tudom, érted-e a problémát.

2018. szept. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6. És ha rokonoktól kap pénzt pl. szülinapjakor, vagy ballagásra, stb.? Az ki pénze, ha nem az övé?
2018. szept. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én anno balagásra kaptam nagyobb pénzt Papátol,Anyám ellopta a táskámbol.. Persze tagadta,de ez volt a legkisebb húzása amiért rá se nézek..
2018. szept. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
Próbálj meg az ő fejükkel gondolkodni, a legtöbb ember így érti meg a világot. Ha nem sikerül, akkor te valószínüleg csak akkor fogod megérteni őket, ha te magad is szülő leszel.
2018. okt. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!