Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan szoktassam le anyukámat...

Hogyan szoktassam le anyukámat, hogy belenyúljon és elhasználja a krémjeimet, sminkeimet?

Figyelt kérdés

Nem is az, de ma nézem és egy macskaszőr van az arckrémembe, mert belenyúlt piszkos kézzel.


Arró nem beszélve, hogy mindig elfogy és nekem sosincs.


Ezeket én veszem, mert dolgozom, csakhát úgy veszi, hogy ami az ő házában van az az övé, meg minek vegyen magának sajátot.


Adtam neki egy arckrémet, amit neki vettem, de az nem felel meg neki, csak az enyém jó... Mondtam már neki, de csak ordibálás lett belőle.


2018. szept. 26. 10:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Miért nem olyat vettél neki mint a tied?
2018. szept. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%

Betenném a szobámba.

Szülinapra, karácsonyra meg vennék neki ajándékba, használja a sajátját.

2018. szept. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
87%

Elso: attol a tobbit meg ugyanugy hasznalna, nem megoldas. Meg eleve nem neki “kell” venni.

Hany eves vagy? Gondolom elkoltozes az meg tavol van, igaz?

Az a baj, hogy mondhatsz barmit, valoszinuleg nem fogja megerteni, pedig valoban nem normalis, hogy igy elhasznalja a cuccaidat.

Te nem szoktad az ovet, ugye?

2018. szept. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem hát.


Meg nem is az, de megláttam benne a macskaszőrt...

2018. szept. 26. 10:43
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

Jogos, én is érzékeny vagyok a cuccaimra!

Egyébként nekem is az jutott eszembe, amit a kettes írt!

Hagyd meg neki a macskaszőröst, és vegyél másikat magadnak. Ez a legjobb békés megoldás... (Ha már nem használ, hogy szólsz neki.) De ne mondd meg neki, hogy neked másik van! Azt tartsd a szobádban. Hadd legyen abban a boldog tudatban, hogy a tiédet használja!

Ajándékba pedig vegyél neki mindig ilyet, amit szeret.

2018. szept. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%

Az egyik krém tetejére cseppents pár csepp erős paprika kivonatot, vagy fahéj olajat, ami a bőrre kerülve csíp, mint a fene.

Utána intézd el annyival, hogy biztos allergiás reakció.


Esetleg próbáld felhívni a figyelmet arra, hogy neki már érett bőrre való krémekre van szüksége, a tiedet hiába keni a fejére.


Nincs egy zárható fiókod, ahol tudnád tárolni?

2018. szept. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%

Nekem is az jutott eszembe, mint a 6-nak. :D


Magát a krémet előtte tedd át egy másik tégelybe, az eredeti tégelyt töltsd fel vmi olcsó krémmel, és keverd jól össze vmi brutál erős paprika szósszal (a jalapeno cseppek elég halványak, azok meg se látszódnak a krém színén, ha jól összekevered).

2018. szept. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%

6-os jó ötletet irt.

Előbb talán próbáld finomabban, mondjuk tegyél pár fanszőrt a krémedbe. Ha nem működik, mehet a paprikakrém, magadnak meg vegyél másikat és tedd el szem elől.

2018. szept. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%

Undoritó piszkos nö az anyád, kivul belul

Nem tudja mi az tiszteletben tartani egymas dolgait egy csaladban , kihasznalja a kiszolgaltatottsagod, hogy ott kell lakj

Macskaszörös koszos kezzel tesz magara hidratálót ? Kepzelem hogy nezhet ki az a nö. Gondolom egy kanal cukrot undorodnak töle elfogadni

Majd a pasasod is közös lesz? Hol a hatar ?

2018. szept. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%
Lehet kapni kulccsal zárható, fém kazettát/dobozt, vegyél egy akkorát, amiben elfér az összes piperéd, a kulcsot meg tartsd magadnál. A macskaszőröset meg add oda anyának, hadd használja.
2018. szept. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!