Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi lenne a jó megoldás,...

Mi lenne a jó megoldás, kapcsolattartáskor párom fia hol aludjon?

Figyelt kérdés
Van három gyermekünk ,nekem egy 6 éves gyermekem, páromnak 5 éves gyermeke, és egy közös 2 éves. A 2 éves velünk alszik. A másik 2 nek van külön szobája, a párom fia nem akar magába aludni ezért a matracát beteszi éjszakára az én gyermekemhez és ott alszik. Ez így zajlik egy éve. Most szombaton jött anyósom ezt meglátta. Tegnap hívta a férjem, hogy neki panaszkodott a gyerek, hogy matracon alszik, de ezt senkinek nem mondta el csak neki. Anyósom azt mondta aludjon velünk egy szobába tegyük ide az ágyát. A kicsi felébred éjszaka, a másik szobába nem fér el 2 ágy. Mit tudunk csinálni? De ezt a,gyerek találta ki, hogy matracon alszik.

2018. szept. 27. 16:18
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Az én gyerekemnek is rossz, hogy valaki beköltözik 2 éjszakára, 2 hetente a szobájába, de kibírja.
2018. szept. 27. 19:56
 22/31 anonim ***** válasza:
65%
Először is-a gyereket kéne megkérdezni Neki mi lenne a jó. 2x Az emeletes ágy az egy optimális megoldás. 3x Nektek egy galériaágy. Viszont;A párom gyerekei 2 hetente vannak itt. Kb mindenütt aludtak már: Apa-a kislánnyal. Kisfiú fotelágyon. Én bent. Mióta van közös gyerek sokszor a kislány velem meg a babával alszik franciaágyon. A fotelágy is vándorol folyamatosan. Volt a nappaliba- most a kisszobába. Én sose csináltam problémát abból,hogy 2 hetente esetleg velem-vagy az apjával alszik a gyerek. Az apja. Másik hely: kell a közelség. Gondolj bele,a Te gyereked hogy alszik az apjánál- ha nincs,h aludna? Nem bántásból írom- de gondolj bele ebbe is. Szóval: türelem és kitartás.☺lesznek nagyobbak is!
2018. szept. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
53%
Aludjon a te gyermekeddel, mint eddig. Esetleg annyit lehet, hogy vegyetek màsik kènyelmesebb matracot. Milyen lenne a te gyermekednek, hogy mindenki egy szobàban alszik őt kivève. Màsrèszt jót tesz nekik a közös szobàs alvàs. Szorosabb lesz a kapcsolat, jobban összebaràtkoznak. Azt meg nem lehetne elvàrni, hogy a tr gyernekednek, ne legyen rendes szobaja, mert oda legyen zsúfolva egy plussz àgy,mert a màsik gyermek nèha ott alszik. Vegyetrk jobb matracot, a gyerekkel kell kivàlasztani, mi kènyelmes neki. Ès problèma megoldva.
2018. szept. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
58%
Én is az emeletes ágyat javasolnám, vagy vannak azok a fajták, amiknek az aljából ki lehet húzni egy másik ágyat, mint egy ágyneműs fiókot. Vagy az apukája aludjon vele a külön szobában.
2018. szept. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
33%

Éjjel 1/3-kor tévét néz a gyerek?

Ugye ez valami vicc?

2018. szept. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 Ingroo ***** válasza:
Na de azt azert a masik gyerektol is megkene kerdezni hogy neki milyen h a sajat szobajan osztozbia kell es zsufoljunk be meg egy agyat amikor csak kethetente megy a masik kicsi,oszthatjuk az eszt h emeletes agy dehat a te gyerekedet se veheted ki a konfort zonajabol aki nyugottan vegig alussza az ejszakat es ha a kozos gyerek nagyobb lessz? Akkor neki is kell egy szoba nem?akkor csak nem azt a gyereket veszitek ki a szobajabol aki veletek el ez termeszetes.talan ha megbeszelned a te gyerekeddel h had aludjon vele a ferjed gyereke es o belemegy ebbe vehetnetek egy kihuzhatos agyat de ez akkor is csak addig mukodhet meg a sajat gyerekednek nem kenyelmetlen
2018. szept. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

A kérdésed végén írtad, hogy a gyerek találta ki, hogy matracon alszik.

Ebből valóban az valószínűsíthető, hogy az anyóst zavarja ez a helyzet.

A másik.Ha a gyereket zavarná nyilván az anyjának is említette volna, aki valószínűleg jelezte volna nektek...


Szerintem az emeletes ágy teljesen felesleges ha ilyen ritkàn alszik ott, viszont az a fajta fiókos vendégágy amit már említettek jó ötlet.

2018. szept. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

És mi van, ha a gyerek az apjához szeretne hozzábújni éjszakánként?


Akihez otthon, a saját otthonában már nem tud. Meg itt se. (Eléggé középkorú vagyok, és kisgyerek voltam, mikor apám otthagyott minket, bele tudom élni magam, nem akarlak megbántani, de gyerekfejjel ezt nehéz elfogadni, megélni, magát a tényt, hogy apádnak új felesége van, és őtőle gyereke).

2018. okt. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
A nevelő apját hívja apának. A férjemet meg a keresztneve után teszi , hogy apa. Fél éves volt mikor elváltak, azóta a másik férfi neveli.
2018. okt. 1. 19:44
 30/31 Ingroo ***** válasza:
Jo hat attol meg a parod az apja.a te gyereked,hogy hivja a parodat?
2018. okt. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!