Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek változtatnom kéne...

Szerintetek változtatnom kéne ezen?

Figyelt kérdés

Huszonéves vagyok már . És szüleimmel élek, nem dolgozok. Nem tudtam elindulni az életben. Dolgoztam betanitott munkákon, szinte már amit lehet kiprobáltam,de rengetek helyre nem vettek fel dolgozni, végzettség hiányában. Amit mindig is szerettem volna tanulni az a fotozás, kamerázás, operatőr képzések. Sajnos ez 500 ezer forintba kerülnek félévente. És szuleimnek arra sincs pénze hogy jogsit letegyek.

Soha nem volt nekik, régen sem támigattak. Amikor 12es voltam, nem fizették ki a szalagavatomat, a ballagásomat, nem mentem el, ezért a tanár megbuktatott engem.

Szüleimet ez sem érdekelte.

Egyszeruen anyagilag és lelkileg soha nem részesultem támigatásban ,hogy jussak vmire az életben.

És igy nem tudok elindulni, mindig abba a csapdába esek, pl. Tegnap voltam rakodoként egy költöztetö cégnél, és azt mondta a vállalkozo, hát te ezt nem tudod csinálni, ne gyere többet. Elsö nap után kirugott mert nem tudtam gurtnizni.

Nem mutatta meg hogy hogy kell. Tehát nincs munkám, szuleim nem segitenek, kapcsolataim nincs.

Jelenleg itthon vagyok, és probálom magamat elnditani az életben de nem sok sikerrel.

Ki hogy van ezzel? Ki hogy kezdte? Szuleim amugy ruhára seü adnak pénzr, semmire.

Férfi vagyok,nincsenek nagy igényeim,de az hogy legalább a jogsit kifizessék és pl azzal dolgoznék,vagy egy targoncás jogsit, de semmi.

Képtelen vagyok ezen változtatni


2018. szept. 28. 18:08
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a Mekibe, 1200-at óránként.
2018. szept. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
100%

Kapsz*


Bocsi, ez kimaradt.

2018. szept. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 A kérdező kommentje:
Voltam már mekibe de a nagy hajtást nem birtam.
2018. szept. 28. 18:12
 4/63 anonim ***** válasza:
93%
Megint te? Már várom a válogatott kifogásokat. :D
2018. szept. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 A kérdező kommentje:
Nem irom le a nevemet. Vannak hasonlo kérdések, olvasgattam,de nekem itt ezen az oldalon ez az első.
2018. szept. 28. 18:14
 6/63 anonim ***** válasza:
93%
Olyanért nem buktatnak,mert nem mész el a ballagásra.
2018. szept. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 A kérdező kommentje:
Hát de, akkor engem megbuktattak az osztályfönök matekbol,és fizikábol. Mert nem mentem el az osztállyal szalagavatora, meg a szokásis bankett stb
2018. szept. 28. 18:20
 8/63 anonim ***** válasza:
65%

👃🏻

Szipp-szipp... érzitek? Kifogásszag. Ő az, akit mindig mindenki igazságtalanul bánt, pedig ő annyira, de annyira igyekszik! Szegény drágám.

2018. szept. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
92%

"voltam már mekibe de a nagy hajtást nem birtam"

Hát pedig bírnod kell.. Kis, törékeny lányok bírják. Mert akarják bírni.

2018. szept. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
86%

Már ne is haragudj,h fogsz Te igy valaha dolgozni,ha a Mekit nem birtad?

Mindenre lehet kifogást szerezni,találni. Örükké otthon döglesz,munka nélül?

2018. szept. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!