Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyen velem anyám?

Miért ilyen velem anyám?

Figyelt kérdés
Egy Lenovo P70es telóm van, jó, csak sok dolog hiányzik belőle amit szeretnék, ezért akarok venni saját pénzből, ég Huawei P smartot. Amikor mondtam neki, elkezdett kiabálni, hogy minek nekem olyan jó telefon, neki sincs 50000 ft-os telefonja.(az övé kb 70, csak előfizetéses) nincs gépünk, mert "nincs szükségünk rá" ezért beadta a tesóm osztályának. Ja bocsánat, neki van 3 laptopja,csak nem nyúlhatok hozzá, mert elrontom. Folyton kutakodik a telefonomban, a cuccaim között, mikor számonkérés, azért, mert megteheti. Ha veszek valamit a sulibüfében, már M, hogy de Jól megy nekem, én.itt költekezek,mikor ő kuporgat a kenyérre is. De persze heti 3000 Ft kólára, meg 5000 chipset, meg napi 1 doboz cigire van. Apám megengedné,(sőt adna is bele) csak ő sajnos keveset van itthon. Mit csináljak, hogy megengedje?

2018. szept. 28. 20:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*számonkérem, megjegyzi,chipsre
2018. szept. 28. 21:00
 2/11 anonim válasza:
0%
Hány éves vagy?
2018. szept. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
14. A helyesírási hibákért bocsi, telóról írok, és autocorrect úr a barátom.
2018. szept. 28. 21:05
 4/11 anonim válasza:
10%
Bocsi hogy ezt mondom de szegények lehettek es eleg sok ismerosom van aki ugyan igy van ők tűrnek de te annyit tudsz csinalni hogy elmész diakmunkara
2018. szept. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
41%
Nem vagom mert kitalodik a cuccaid kozt ezt rohadtul nem teheti meg! Ennyi maganelted lehessen mar! Am meg ki figyeli mit veszel a sulibufeben? 😂 ezt nem vagom, valaki a nyomodban vannamikor bufezel v mi a franc?? 😂
2018. szept. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja nem, csak mondtam neki, hogy van nachos a büfében, és kipróbáltam. Egyébként nem vagyunk szegények.
2018. szept. 28. 21:27
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem azért, mert bu.kó. A tesód jobban tud nyaliskodni, talán ő fiú te meg lány. Jobban szereted apádat és érzi, vagy bármi lehet. Egyszerűen csak köc.ög, de pl. én vettem a gyerekemnek 11 éves egy doodge telefont 30 ezerért, bőven elég, van laptopja, lapos tv-je, tisztel, minden nap meg kell tanulni, mert ez feltétel. Ha megkérem valamire segít, és érezteti velünk hogy szeret minket. Szeretne online fizetős játékokat, de megbeszéltük, hogy erre nem jut havonta több ezer és millió egy lehetőség van arra, hogy szórakozzon a neten. Dackorszakod van, és nagy az igazság érzeted. Ugye neki lehet, neked nem. Magára ennyit költ, rád meg alig … Tudd eldönteni mi az igazán fontos. Ha megértő lennél, nem követelőznél mit váltana ki belőle? Ha kóla, chips és cigi függő :D akkor mehet nektek jobban elveri másra is. Lány vagy akkor még lehet féltékeny is rád. Ilyet is láttam. kiöregedett meglattyadt anyuka állandóan a gyerekét szapulta, és vad idegen szólt rá mindenki előtt, hogy féltékeny vagy a gyerekedre? Elsápadt. Nem tud mindenki értelmesen gondolkodni, lehet hogy utálja az egész életét és ti csak rádobtok egy lapáttal. Aztán ha felnőtök várja a hálát. De lehet, hogy megtanít a való életre. Nekem nincs okos telefonom sem 33 évesen, de a gyerekemnek legyen, mert ő vágyik rá, nekem meg elég ha tudok telefonálni :D Próbálj meg kicsit gondolkodni, változtatni pár dolgon, és ha még mindig úgy érzed, hogy bármit csinálsz nincs szeretet és hála, akkor talán hagyd is a pic.ába, egyszer felnősz és ott hagyod a francba.
2018. szept. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Meglehetősen önző anyád van.Ilyen lenne a muterom elcserélném egy felsőkategóriás gamer pc-re.
2018. szept. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
14 évesen minek neked 50 rugós telefon ? Én dolgozom,de még így is csak részletre tudok kihozni egyet majd.A saját pénzed honnan van,mert ha nem dolgozol,gondolom anyádéktól.Anyád megdolgozik azért a pénzért,még jó hogy te nem határozod meg hogy mit ehet-ihat.Szállj le a fellegekből,aztán keríts magadnak valami munkát amiből vegyél saját kaját magadnak ha ennyire nem tetszik valami.
2018. szept. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Dolgozni nem tud 15 év alatt, egek ura, ki tanácsol ilyet:D:DdD

És ünnepekre kaphat nagyobb összeget, amit félretett, kuporgat, gyűjtöget, esetleg a zsebpénzét is félreteszi, ha kap. Eskü, mintha ti nem lettetek volna gyerekek...

A géppel nem értek egyet, szerintem kell, a telefonnal igen, még egy 50k-s se kell. Mit nem tud? Nem megfelelő a képfelbontás? Az legyen a legkisebb gond.

2018. szept. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!