Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normalis ha egy szulo oraberbe...

Timea123456789 kérdése:

Normalis ha egy szulo oraberben segit a gyermekenek?

Figyelt kérdés

Most jon a masodik babank, surgosen koltozni szeretnenk ehhez minden munkara szuksegunk van! A szuleim felajanlottak h jonnek es csinaljak amit tudnak, ezert 8€ orabert kertek! Miota meghallottak van szakember aki 20€ kapott igy ok is azt kerik!

Egyelore nem mondok semmit tekintve h ingyen felujitottuk a hazuk egyik szintjet ami elkepeszto osszegekbe es munkaba kerult, egy fillert nem tettek bele sot mikor ott “segitettek” szobankent fizettem 250€ a glettelesre nekik.... En nem tudom h voltam ennyire hulye h nem vettem eszre eddig milyen penzehesek de teljesen el vagyok keseredve h ilyenek! Egy honap itt a masik picink es ahelyett h megnyugodnek ilyeneken idegeskedem!



2018. okt. 10. 16:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. okt. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem normális. Én megköszönném a segítséget, és nem kérnék belőlük. Elég szemét dolog ez egy szülőtől!
2018. okt. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
gondold át alaposan azt is hogy a picit mennyire engeded a közelükbe, mert kétlem hogy pozitívan hatnának rá ennyire pénzéhes emberek...
2018. okt. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hozzaszolast! Igen vhogy sejtettem a valaszt mi is igy gondoljuk... ok is itt elnek kulfoldon, az utikoltseguket is kifizettetik ami 12 km pontosan oda-vissza! Hamarosan bezarjuk a penzcsapot addig sajnos igenybe kell vennunk a “segitseguket” mert gyorsabban haladunk! De surgosen elfelejtem meg azt is h leteznek amint elkoltoztunk! Nagyon sokat szenvedtem miattuk ott vertek at az evek alatt ahol tudtak. Koszonom mindenkinek a valaszokat!
2018. okt. 14. 14:45
 15/18 A kérdező kommentje:

Meg annyit hozzatennek h nem dolgoznak sehol! Az o filozofiajuk az elethez: ledolgoztak otven evet/ masnak soha mindig vallalkozok voltak-ki tudja hany embert vertek at/ most dolgozzon mas!

Mibol elnek ne kerdezzetek! Meg van ket iskolas gyerek akit el kell tartaniuk, a hugaim. Nem tudom h lehet igy allni az elethez ez nekem magas!

2018. okt. 14. 15:00
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi gond. Cserébe ti majd 25 euróért áruljátok a belépőjegyet a gyerekszobába, ha látni akarják az unokát. 😉
2018. nov. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16-os: :D
2018. nov. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
16-os, szakadok :'D. Amúgy ezek után én tuti bejátszanám ezt.
2018. dec. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!