Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért hajtogatja anya folyton,...

Miért hajtogatja anya folyton, hogy jöjjek össze egy sráccal? Mit keudjek vele? 16l

Figyelt kérdés

A legtöbb szülő inkább azon van fennakadva, ha egy lánynak van barátja. Anya meg pont fordítva...

Mindig mondogatja, hogy nem csak lányokkal kell beszélni, pedig nem is tudja, higy mikor kikkel beszélek, mert kollégista vagyok. Csak annyit tud, amit mondok. Fiúkdól meg nem beszélek neki szinte semmit, mert nincs semmi, nem is vagyunk annyira jóba, ráadásul ha említek neki egy barát barátot, már rögtön azt hiszi, hogy tetszik az illető.

A másik kedvencem, hogy mondja, hogy ne legyek leszbikus, meg mennyire nem normális és tuti nem fogadná el...


16l


2018. okt. 15. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Valószínűleg azért hajtogatja, mert fél, hogy leszbikus leszel. Biztosan hallott valahol ilyen történetet, hogy egy lánynak nem volt sose barátja és később kiderült, hogy leszbikus és azért nem volt.

Ne foglalkozz vele, majd eljön az ideje, amikor te úgy érzed. De legalább nem lesz gondod azzal, hogy anyukád tilt. :)

2018. okt. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%

Azt ugye nem mondod komolyan, hogy 16 éves lányként nem tudod, mit kezdjél egy fiúval??? :DDDD


Egyértelmű: anyukád fél, hogy leszbikus vagy/leszel, és ennek jó cáfolata lenne, ha barátod lenne.

2018. okt. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
nem biztos 2-es, lehet hogy olyan gusztustalanul pocsék ronda lány a kérdező, hogy anyja fél nem lesz párja. Hanem hallottam volna élőben egy (szenilis) nagyi örvendező megjegyzését a leánykérésen: "de jó hogy X elveszi, úgy sem kellene senkinek", akkor nem hinném, hogy lehet ezt. És az a lány még csak csúf sem volt.
2018. okt. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért kell pasi h legyen otton mit mutogatni..
2018. okt. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Állítólag nem vagyok annyira csúf. Csak simán nem kellek senkinek, meg amúgy sem tetszik senki.
2018. okt. 15. 14:22
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

A nyitókérdés utolsó sorából gondoltam, hogy anyuka fejében ez járhat.

Egyébként pedig, ha azt mondják egy lányra, hogy örüljön, hogy elveszik, mert más úgyse vette volna el, ez nemcsak a külseje miatt lehet. Hanem pl. mert rossz természete van.

2018. okt. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Gratulálok annak az anyukának, aki szerint leszbikusnak lenni döntés kérdése. Hogy tud valaki ilyet mondani a saját gyerekének? Kb. olyan, mintha egy terhes nő azt mondaná a magzatának, hogy ne legyen kisfiú, mert ő kislányt szeretne és a kisfiút nem fogadná el. Nagyon sajnálom, hogy ilyen anyukád van, kedves kérdező :( Akár tényleg leszbikus vagy, akár nem, ez a hozzáállás anyukádtól egyáltalán nem normális.


Anyukádnak meg kellene ismerkednie a különféle szexuális irányzatokkal, mert messze nem csak annyi létezik, hogy heteroszexuális és leszbikus. Én pl. ugyanígy voltam kamaszkoromban, hogy nem érdekelt a pasizás, egyáltalán nem akartam senkivel összejönni, aztán évekkel később kiderült, hogy aszexuális vagyok. Ezzel nem azt mondom, hogy biztos te is az vagy, de anyukád nagyon rosszul látja a dolgokat, ha szerinte egy lány, aki nem jön össze egy fiúval se, csakis leszbikus lehet. Másrészt meg egy 16 éves gyereket alapból is hülyeség még emiatt piszkálni. Kérdezd meg tőle, hogy ő hány évesen talált rá az igazira. Biztos nem 16-ot fog mondani.

2018. okt. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én anyám is pontosan ilyen, annyira idegesítő. Már szinte tényleg semmit nem beszélek meg vele, ha kicsit közelebb engedem, egyből ez lesz a téma és már rosszul vagyok ettől.
2018. okt. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mintha az én anyámat mutattad volna be. Múlt héten közölte hogy "Azért remélem nem egyedül fogsz meghalni" meg gyakran kérdez olyanokat hogy "Ugye neked a fiúk tetszenek?" Nagyon utálom,szinte nem is beszélek ilyen témáról soha. 15/L :/
2018. okt. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!