Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy apuka mennyi időt tölt a...

Egy apuka mennyi időt tölt a gyermekeivel naponta?

Figyelt kérdés
A párom szerintem nagyon kevés időt tölt a gyermekeinkkel és fogalmam sincs, hogyan változtathatnék ezen. Szerinte ő mindent jól csinál és nem érti én miért akarom befeketíteni, azzal, hogy nem foglalkozik eleget velük.
2018. okt. 20. 17:42
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
85%
Normál esetben az első időszak kivételével annyit, mint az anyuka. Mindketten dolgozunk, a szabadidőnket pedig együtt töltjük.
2018. okt. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
91%
Ezt így nem lehet megmondani, mert még azt sem írad, mekkora gyerekröl van szó!
2018. okt. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
72%
A családi munkamegosztástól függ. Ha ezt részletesen ismerteted, akkor lehet értelmes választ adni.
2018. okt. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
65%
Változó, nyilván atól is függ, mennyit dolgozik. Az én férjem felsővezető, az utóbbi időben napi 1-1,5 óránál többet nem nagyon van a gyerekkel (6 éves) hétköznap. Van, hogy ennyit sem. Ő is érzi, én is szóltam, hogy ez így nem jó, de nem tudom lesz-e változás. Nem olyan egyszerű ez ilyen pozícióban.
2018. okt. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem örülj neki, hogy még nem hagyott ott, a gyerekek borzasztóan idegesítőek, hát még ha több darabot is a nyakába varrtál. Szegény pasi!
2018. okt. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
92%
Egy olyan apa, aki szereti a gyerekét, annyi időt tölt vele, amennyit csak tud. Önként, és nem azért, mert kéred erre. A férjem ilyen. Sajnos apám nem ilyen volt. Meg is látszott a kapcsolatunkon rendesen.
2018. okt. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
66%
Mi az, hogy "több darabot is a nyakába varrtál"? Egy szánalmas senki vagy, utolsó.
2018. okt. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
90%
Az első években én, mint anyuka voltam itthon a kisfiunkkal, a párom ugye dolgozott. Nagyon anyás is volt. Természetes, hogy a legtöbb időt velem töltötte a kisfiunk. Viszont apuka megetette, segített a fürdetésben, este ő kelt fel hozzá sokszor. Aztán amikor nagyobb lett, 2-3 éves, akkor voltak apás programok, elmentek sétálni, a ház körül amikor dolgozott a párom, a kisfiunkat is vitte magával ki. Jelenleg már kis iskolás, mindketten dolgozunk a párommal, a férjem ér előbb haza, addig ő van a gyerekkel, utána én. Hétvégén is több órás programot szoktak együtt csinálni, meg persze ugyanúgy velem is, illetve sokszor vagyunk hármasban. A probléma inkább az, hogy túl keveset vagyunk kettesben a párommal, de nem ez volt a kérdés. :(
2018. okt. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
4,6,9 évesek. Én még itthon vagyok velük a kicsi miatt, a párom dolgozik hétfőtől csütörtökig 8-17 óra között, pénteken 8-15 óra között. Van, hogy köszön nekik mikor hazaér, van, hogy megkérdezi milyen napjuk volt, de van, hogy napokig nem is látja őket, mert amint hazajön elvonul a szobájába.
2018. okt. 20. 18:21
 10/30 anonim ***** válasza:
52%
Akkor jó amikor magától segít, játszik, foglalkozik velük és nem azért mert noszogatják. Viszont ha csak noszogatásra foglalkozik velük és egyfolytában lepasszolja neked akkor nem foglalkozik velük eleget.
2018. okt. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!