Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normalis hogy igy kiakadtam?

Normalis hogy igy kiakadtam?

Figyelt kérdés
Van nemi adossagom es ott tart az ugy hogy le akarjak zarni a folyoszamlam. Viszont munkahelyre nem tudok elmenni ugyanis kisgyermekem van (3 eves) es a kozelbe nincs olyan munkahely ami megfelelo lenne ahoz hogy rendesen tudjam hordani a gyereket az oviba. Munkanelkulin vqgyok. Edes anyam azt mondta majd o segit engem anyagilag xsak tudjam fizetni,nos ez igen odaig oke a baj az hogy gyerek koromban rendkivul rossz eletem volt miatta es mai napig nem latja be illetve egyutt is elunk es plane az hogy o dolgozik de q konyhara nagyon keveset ad amit ad azt is fel hantorgatja vagy nehezen erti meg miert kell neki is a konyhara adni. En veszek meg joforman mindent ami kell a kajat es a fo tisztito szereket is es ugye plusszba ott van meg az ovis gyerekem is. Szoval azt mondtam neki hogy nekem ne segitsen majd elintezem magam ha lesz munkahelyem akkor tudom fizetni addig viszont meg kell allapodnom vhogy a behajto ceggel. Csak az a gond hogy nagyon kiakadtam anyamra amiert azt mondta hogy o majd segit nem akarom igy is mindent felhantorgat normalis hogy igy kiakadtam?
2018. okt. 25. 08:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
98%
Nem normális.
2018. okt. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem kamu a kérdésed. És pont a kiirt kérdésedben, te magad igazolod:D


Az emberek tragédiájával nem illő kamuzni, mert hamar az ő helyzetükben találhatod magad. Aztán lesni fogsz..

2018. okt. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
92%

Nem, nem normális. Felnőtt ember vagy, egyeduil kellene megoldanod a problémádat, plane higy gyereked is van. Mondjuk ezt soha nem fogom megérteni, minek szül valaki a semmire.

Keress munkát. A gyerek egész nap óvodában van, az elviteléhez ker3ss bébiszittert, ne anyád nyakán élősködj

2018. okt. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan rossz gyerekkorod volt minek maradtál anyád házában, főleg minek szültél oda.
2018. okt. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 A kérdező kommentje:

1. A kerdes nem kamum

2. Amikor szultem mar nem laktam itthon csak az apaval nem alakultak jol a dolgok igy nem volt hova mennem az alig 4honapos gyerekkel anno.

3. Nem eloskodom mindent megcsinalok ami tollem telik en fozok en vezetem a haztartast.

4. Elmennek dolgozni keresem mindenhol csak a gond az az hogy anyam ugy dolgozik hogy ha en elmennek koran dolgozni nincs aki elvigye a gyereket ovodaba. Ez a legnagyobb problema!

2018. okt. 25. 08:44
 6/78 anonim ***** válasza:
92%
A "Soha meg nem történt..." legújabb epizódját olvashattuk.
2018. okt. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
74%
6-os ment a zöld neked:)
2018. okt. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
91%
Mire fel akadtál ki???? Miért szültél az anyád nyakára? Mi az, hogy nincs megfelelő munkahely? Milyenre vársz? Milyen végzettséged van? Az irásod alapján, mondjuk semmilyen! Borzasztó primitív ez az egész iromány!
2018. okt. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam,hogy ennyire hihetetlen ez a tortenet. De mindegy ha van olyan aki nem hiszi el az ne higyje el ennyire egyszeru! Kulonisebben nem erdekel. Ha viszont van/volt olyan aki normalisan tudott valaszolni annak nagyon szepen meg koszonom! :) ja es igen kinek nem inge ne vegye magara! De az ilyen 'kedves' emberek miatt tart ott a vilag ahol tart!!
2018. okt. 25. 08:50
 10/78 A kérdező kommentje:
Miert lenne primitiv? A te irasod sem sokkal kulomb! Vagy te talan agyon iskolazottsagod miatt irsz ilyen kegyesen? Ahogy el nezem senki sem olyan ember amilyennek elo adja magat ugyanis az eloiteletesseg ko kemenyen megy mindenkinek semmi emberi jo szandek nincs senkiben pedig egy rohadt kerdest tettem fel csak nem mondtam hogy fizesse ki barki is! Ez sokkal nagyobb szegyen szerintem mint az hogy en milyen iskolat vegeztem es milyet nem. Ahoz senkinek semmi koze!
2018. okt. 25. 08:55
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!