Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálta ezt anyám,...

Miért csinálta ezt anyám, mire volt jó, valaki tud a nők fejével gondolkodni?

Figyelt kérdés
Nyár végén történt, nyaralni mentünk, anyám, a pasija meg mi ketten a tesóval. Minden oké volt, a negyedik nap, amikor már barátkoztunk a többiekkel, pont fociztunk, amikor megjelent anyám fapofával, és közölte, hogy indulás, megyünk hazafelé. Még a meccset se fejezhettük be. Kérdeztem miért, erre csak azt mondta, kérdezzem X-et (a pasiját) mert ő cirkuszol. X persze nem mond semmit, csak azt, hogy anyám csinálja a feszkót. Beültünk a kocsiba, és elindultunk haza, bele az éjszakába. X vezetett, mint egy őrült, (egy ócska kis vacak autója van), belement veszélyes helyzetekbe, anyám meg fapofával ült mellette, mi meg a tesóval hátul, én imádkoztam, hogy épségben érjünk haza. Hazaértünk. Azt hittem, ezzel vége a kapcsolatuknak, de eltelt pár nap, és ugyanúgy nyalták falták egymást, mintha misem történt volna. Én meg azóta sem tudom megbocsátani nekik, hogy miért kellett elcseszni a nyaralásunkat és életveszélyes helyzetbe hozni minket a semmiért.
2018. okt. 25. 09:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
28%

A nők fejével még a nők sem tudnak gondolkozni.

Mindig az van amit akkor éppen kitalálnak, ha meg ellentmondásba ütköznek, akkor jön a hiszti.

Ti is ennek ittátok a levét.

2018. okt. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
Vissza kérdezek: Miért gondolod hogy anyád a fő ludas? Azért mert egy számodra idegen pasi azt mondta anyád csinálja a feszkót?
2018. okt. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%

Miért anyád? Ketten csinálták. Összevesztek és haza akartak menni azonnal, mert gondolom, szakítottak és nem akartak pár együtt nyaralni. Mindketten hülyék voltak.

Mondjuk nem kell nagy ész, hogy erre rájöjj magadtól.

2018. okt. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
Azért ez nem akkora törés, hogy még október végén is ezen problémázz. Lépj tovább. Élvezd a jelent.
2018. okt. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%

Tipikus. Miert anyad a hulye? A pasi vezetett veszelyesen. Te is szolhattal volna neki.

Masreszt, mert anyad tett valamit, hogy jon oda az osszes no?


En is megkerdezhetnem, hogy a ferfiak miert altalanositanak, es miert hiszik azt, hogy a ni a hibas.

2018. okt. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%
Provokáló kamukérdés...ha igaz, tudod ez a nő tart el téged hülyegyerek...
2018. okt. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
82% Azért mert mindig más a hülye, az ilyen általánosítók, mint az 55% is nagy valószínűséggel zsidózik, rasszista is, ezek együtt járnak a nőgyűlölettel. Mindig kell egy adott ellenség, akit lehet szidni, minősíteni önkritika helyett, vagy valami frusztráció miatt.
2018. okt. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
50%

Ez egy tipikus élethelyzet, ahol az egyik vagy mindkét fél nem képes objektíven gondolkodni, és ember módjára kommunikálni egymással.


Nálunk ugyanez a helyzet. Ha valamelyiknek valamilyen baja van, akkor tuti, hogy abból pár órán belül valami cirkusz lesz, és akkor persze feje tetejére kell állítani a házat.

2018. okt. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
30%
Na ezért nem akar a sok gyerek mozaikban nyaralni.. Anyám pasija.. anyám x edik pasija... hagyjuk..
2018. okt. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%
Valaki tud a kérdező fejével gondolkozni?
2018. okt. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!