Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálta ezt anyám,...

Miért csinálta ezt anyám, mire volt jó, valaki tud a nők fejével gondolkodni?

Figyelt kérdés
Nyár végén történt, nyaralni mentünk, anyám, a pasija meg mi ketten a tesóval. Minden oké volt, a negyedik nap, amikor már barátkoztunk a többiekkel, pont fociztunk, amikor megjelent anyám fapofával, és közölte, hogy indulás, megyünk hazafelé. Még a meccset se fejezhettük be. Kérdeztem miért, erre csak azt mondta, kérdezzem X-et (a pasiját) mert ő cirkuszol. X persze nem mond semmit, csak azt, hogy anyám csinálja a feszkót. Beültünk a kocsiba, és elindultunk haza, bele az éjszakába. X vezetett, mint egy őrült, (egy ócska kis vacak autója van), belement veszélyes helyzetekbe, anyám meg fapofával ült mellette, mi meg a tesóval hátul, én imádkoztam, hogy épségben érjünk haza. Hazaértünk. Azt hittem, ezzel vége a kapcsolatuknak, de eltelt pár nap, és ugyanúgy nyalták falták egymást, mintha misem történt volna. Én meg azóta sem tudom megbocsátani nekik, hogy miért kellett elcseszni a nyaralásunkat és életveszélyes helyzetbe hozni minket a semmiért.
2018. okt. 25. 09:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
96%
Az, hogy összebalhéztak, nem tudjuk, melyikük hibája, valszeg mindkettejüké. Az, hogy a csávó úgy vezet, mint egy barom, a csávó hibája. Pontosan miből szűrted le, hogy anyád a hibás? Azért, mert automatikusan a nőt kell hibáztatni?
2018. okt. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy mindkettő hibás, de azért anyámat hibáztatom, mert ő parancsolt be minket a kocsiba ellentmondást nem tűrően, és ő hozott olyan döntést, ami mindannyiunkat balesetveszélyes helyzetbe sodorta, és mindezt minden magyarázat nélkül.

Ugyanakkor féltettem is, ő ült az anyósülésen, a legveszélyesebb helyen. Belegondolni is rossz volt.

Én a mai napig hálát adok azért, hogy a többi autós vigyázott és fékezett. (egyébként meg szóltam hogy menjünk lassabban, de egyikük sem reagált)


És ha annyira komolyan összevesztek, hogy nem bírtak ki egy éjszakát egy apartmanban két külön szobában, akkor miért nem szakítottak itthon, miért megy minden a régiben, mintha semmi nem történt volna.

Annyi biztos, hogy én nem megyek velük ezek után sehová nyaralni, de még kirándulni sem.

2018. okt. 25. 16:09
 13/20 anonim ***** válasza:
91%
Ha odafelé még normálisan vezetett az a farok, akkor honnan tudta volna anyukád, hogy visszafelé nem fog? Már az is baj, hogy nem lát a jövőbe? Az meg nem tartozik rád, miért balhéztak össze, ha lesz párod, te sem fogod másokkal kitárgyalni. És olyan is lesz, hogy egy balhé után kibékültök.
2018. okt. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
3%

Mert a nők olyan cukik.. A saját gyerekei se érdekli ezt a példányt se ha baleset történik ennyit a nőkről..

40F

2018. okt. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
14%

A nők rendkívül aljas húzásokkal felb.a.zák a pasasok agyvizét, azután teszik az ártatlant.

Ne ehhez értenek csak igazán.

Anyád is pont ezt tette, jól látod. A pillanatnyi hisztijének alárendelte a nyaralásotokat

A pasas sem normális...

...hogy nem hagyta már ott a francba a hisztis anyádat!

2018. okt. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
16%

Ha nekem egy nő -puszta hóbortból- azt mondaná a nyaralásunk kellős közepén, hogy "indulás haza" akkor könnyes búcsút vennék tőle, és természetesen nyaralnék tovább.

Az én nyaralásomat ne rontsa el egyetlen idegbeteg hisztigép se!

Az meg, hogy mivel megy haza, az már az ő magánügye.

Mert az én autóm, csak a nyaralás végén lesz legközelebb beindítva.

Bocsika.

2018. okt. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
95%

Honnan veszed, hogy a te kocsiddal mennétek nyaralni? ;)

U.i.: Remélem, az utolsó pár hozzászólónak soha nem lesz barátnője.

2018. okt. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

Évek ota van feleségem de nem is hp aki a gyerekei családja nyaralását is tönkre vágja kockáztatja az életüket,és cirkuszol mert nincs épp..

40F

2018. okt. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
18, nem is teheti, mert a szőnyeg alól nem hallatszik el egy mukkanása sem.
2018. okt. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"kockáztatja az életüket"

Még mindig a férfi vezette az autót.

2018. okt. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!