Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek milyen érzés volt az,...

Nektek milyen érzés volt az, amikor leváltatok a szüleitektől? Tartjátok a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2018. nov. 1. 23:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Totális felszabadulás megkönnyebbülés. :) Nem tartom 15 éve. Férjem 27 éve nem tartja a kapcsolatot,ő is hasonloan a felszabadult szót használja ha kérdezi valaki.
2018. nov. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Metionin ***** válasza:
54%
Felszabadító, úgy éreztem hogy egy nagy középső ujj vagyok amit végre betarthattam nekik :D pedig amúgy semmim sem volt egy utazótáskányi cuccon kívül de olyan boldog ritkán voltam. Akkor 3 évig nem igazán tartottunk kapcsolatot, utána igen és mivel újra csak csalódtam bennük, azóta ilyen "abszolút minimum" kapcsolat van, évi 3-4 találkozás, pár napra és ennyi. Mindenkinek sokkal jobb ha legalább 100 km választ el tőlük.
2018. nov. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Kifejezetten jó érzés volt. (19 voltam) Tartjuk a kapcsolatot, mert nem haragban váltunk el, viszont ritkán találkozunk, mert 720 km-re lakunk egymástól.
2018. nov. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ismerős érzés. Én egyik napról a másikra költöztem fel Pestre, 100 kmre vagyok tőlük, és olyan jó itt, hogy haza sem akarok menni.
2018. nov. 2. 00:18
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Megnyugtató ,volt olyan időszak hogy hónapokig nem beszéltem anyukámmal ,azt most kicsit idősebben már többször beszélek vele telefonon ,már nem akar mindenbe beleszólni ,így már tudunk beszélgetni .
2018. nov. 2. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
78%
Akiknek az önállóságát akadályozták a szülei,azok egyértelműen szabadulásnak élik meg.Én is így voltam amikor 24évesen elköltöztem otthonról.
2018. nov. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Életem egyik legfelelemőbb, legbódítóbb pillanata volt, amikor 19 év fiyikai és lelki súlyos bántalmazás után kiléptem az ajtón a cuccaimmal. Azóta se tartom velük a kapcsolatot (13 éve), nem is fogom, azok után, amit át kellett velük élnem gyerekkoromban az sem érdekel, élnek-e még, számomra nem emberek.
2018. nov. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Fodor István Ferenc ***** válasza:
100%
Jó kérdés! 8 hónapos koromban "váltam le" anyámról, addig szoptatott. Őtőle tudom, én nem emlékszem rá, hogy milyen érzés volt.
2018. nov. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jó esetben a szülőkről való leválás egyáltalán nem jelenti a kapcsolat megszakítását. Én sem szakítottam meg, örülök, hogy nem kellett otthonról menekülnöm csak azért, mert felnőttem.
2018. nov. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem túl gázos esetben 1-2 év szünet után más minőségben újra lehet kapcsolódni. Kell egy kis különidő a fejlődéshez, az önállóság megéléséhez.
2018. nov. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!