Mi értelme a családnak?

Figyelt kérdés

Gondolom genetikai késztetés ..

Mert azt látom nagyrészt kínlódást.. a gyerek belekényszerítik egy világba ha tetszik ha nem ..

Ha nem akar menni dolgozni mert kiszenvedés baszogatják ...

Gondolom rabszolgának meg a saját vágyaik kielégítésére csinálnak gyereket az emberek és ehhez vigyorogni kellene ..

S ha gyereknek ehhez nincs kedve ehez az élet nevű kínlódáshoz akkor mi van ... Néha nemcsődálom ennyi a sorozat gyilkos...



2018. nov. 14. 22:23
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
49%

"S ha gyereknek ehhez nincs kedve ehez az élet nevű kínlódáshoz akkor mi van"

Akkor kell elköltözni

2018. nov. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
72%
Mentális beteg ne szaparodjon te vagy az ékes példája miért nem kéne..
2018. nov. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Részben igaz de akkor meg a pénz olyan alapvető szükségletekre megy el ami miatt több a stressz mega kellemetlenség.. Akkor a szülő egy szadista állat aki csak kínozza gyerekéét főleg aki magyar országra szül pláne.
2018. nov. 14. 22:37
 4/35 A kérdező kommentje:
Relatív kinek mi a mentális betegség :)
2018. nov. 14. 22:39
 5/35 anonim ***** válasza:
36%
Ez igaz az összes külföldre szülő magyar jobban él,kiegyensulyozottabb szülő a gyerek és nem értik oothon mi a gond h kaja v rezsi mikor ok azon agyalnak mikor hol nyaraljanak..
2018. nov. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
74%

Én egyszer azért szeretnék egy szerető feleséget és legalább egy gyereket. Ugyanis én sose éltem boldog családban. Mindig az volt a vágyam, hogy egyszer olyan családom legyen, akiket mindenki irigyel, mert nem nélkülözünk, nem veszekszünk és sikeres emberek vagyunk. Remélem egyszer nekem is megadatik.


Ha lesz egy gyerekem én mindent megadok neki, amit én sose kaptam meg. Első körben a szülői szeretetet és az anyagi támogatást!


18/fiú

2018. nov. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
82%
Ha ezt meg kell kérdezned, akkor számodra semmi. Ha nem látsz benne értelmet, akkor ne legyen családod, ilyen egyszerű. Valaki lát benne értelmet. Fogadd el, hogy nem mindenki ugyanúgy gondolkodik, mint te.
2018. nov. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
A legtöbb ember azt csinálja amit mondanak vagy a többi hisz régen laposnak hitték a földet .. Az evolúció inkább kínlódások sorozata a semmiért a szerencséseknek úgymond akik az alapvető fizikai szükségleteikért dolgozhatnak jó nekik :)
2018. nov. 14. 22:44
 9/35 A kérdező kommentje:
Igaz :)
2018. nov. 14. 22:45
 10/35 A kérdező kommentje:
De miből gondolták h én megakartam születni ?
2018. nov. 14. 22:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!