Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A saját szüleim nem akarnak...

A saját szüleim nem akarnak hinni nekem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok már gyerek, 31 éves nő vagyok. Megbotlottam és hazakoltoztem a szüleimhez, mert a házasságom romokban volt és közben megismertem egy másik férfit. Ezt ők persze nem nézték jó szemmel,de soha nem terheltem őket azzal, hogy haza akartam volna vinni és bemutatni nekik, sőt még beszélni sem beszéltem róla. Aztán hosszas vívódas után úgy döntöttem, hogy megprobalom megmenteni a házasságom, de ezt az új "párom" nem bírta elfogadni, így elment a szüleimhez és teljesen be akart feketiteni előttük olyan történetekkel, amik csak részben, vagy egyáltalán nem voltak igazak. És a terve jól sikerült, mert a szüleim azt hiszik, hogy én csaltam vele a férjem és emiatt ment tönkre a házasságom, pedig egyik dolog sem igaz. De nem hisznek nekem. Hetek óta próbálom bizonygatni, hogy nekem van igazam, de hajthatatlanok. Azóta visszakoltoztem a férjemhez a közös házunkba,és a másik férfi azóta is keres és fenyeget, hogy a döntésem miatt tönkre fogja tenni az életem. Nem tudom, mit tegyek.
2018. nov. 15. 11:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
38%
Edd meg amit főztél...
2018. nov. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Nem nem, nem vallásosak és én önszántambol akarom megmenteni a házasságom. Egyébként a srácrol nem gondoltam volna, hogy egy pszichopata, pedig sajnos kis túlzással az.
2018. nov. 15. 20:26
 23/24 anonim ***** válasza:
52%
Férjedet sajnálom egyedül, igazi BALEK.
2018. nov. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Szerintem nem kell sajnálni. Nem feltétlen balek az, aki úgy gondolja, képes begbocsajtani a feleségének, aki hozott egy rossz döntést. Ez inkább becsülendő.
2018. nov. 17. 02:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!