Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak a befásult...

Mit csináljak a befásult anyámmal?

Figyelt kérdés
teljesen h##lyén nevel minket, és a nővéremet szerintem egy életre tönkretette... 18 éves de szerencsétlen nem találja a helyét, társaságba folyton feszeng barátai nincsenek. anya folyton a nyakára jár, megmondja hova menjen mit csinaljon mit egyen.. szerencsére én más vagyok nagyon sok barátom van és soha nem hagytam magam általa befolyásolni épp ezért szerintem engem efy kudarcként él meg... folyton mondja hogy egy útszéli qrva leszek, és csak szégyent hozok a családra. Ma megcsináltattam életem első tetoválását és nem is vártam mást anyám természetesen kiakadt de lesz###rom..amint tehetem elköltözök de a nővérembe belenevelte hogy nélküle nem fog tudni boldogulni. hogy segítsek neki hogy megálljon a saját lábán és ne higgye azt hogy anyától függ? 17/L
2018. nov. 17. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Legális tetováló szalon kiskorúnak csak szülői beleegyezéssel csinál tetkót.

Tipikus hisztis kamasz vagy, amit anyukád nem jól kezel.

2018. nov. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonymousreview60 ***** válasza:
17%
#1: 17 évesen már nem kiskorú.
2018. nov. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%

Otthon a 30 éves is kiskorú.. Itt kint a 10 14 éves önállóbb önellátóbb gondolkodóbb mint otthon a sok felnőtt magyar anyuci félrenevelte funkcionális analfabéta 20 30 as.

Itt is a 17 éves lány valószínű életképes lesz,nővérke meg süllyesztő.. Anyuci árnyékában a szoknyáján díszként a saját életében magányos szorongó hangulatjavító zabáló..

2018. nov. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Ő baja ha ilyen hülye. Majd rájön a kapuzárási pánik 40 éves kora körül azt majd rájön mekkora hülye volt, de már késő.
2018. nov. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
pont ettől szeretném megóvni a nővéremet, hogy ne legyen süllyesztő :/ sajnos nagyon befele forduló idegenekkel nem mer beszélgetni mert anya sose hagyja szóhoz jutni..én már próbáltam beszélni vele erről de mindenig leordit hogy en aztán meg főleg ne szólaljak meg mert én vagyok a család szégyene
2018. nov. 17. 17:17
 6/11 anonim ***** válasza:
16%
Ja ez meg a másik Magyar nők 40 50 esen bekattanak h egy pasi volt csak,meg család volt csak,semmi értelmes cél, és megy a potlás 10 20 évvel fiatalabb pasik,diszkok,aki meg nem potol az irigyli a gyereke lehetőségeit szabad párválasztást és szét veri az életet merő féltékeny irigységből..
2018. nov. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
1-es, attól, hogy valaki valakinek az anyja nem jogosîtja fel arra, hogy úgy beszéljen vele, ahogy a disznóval sem kéne, meg lequrvàzza. Betegagyú au anyja, jó hogy elege van belöle. Normàlis nö nem qurvàzza le a lànyàt akàrmi van. Kérdező, nem tudsz segîteni, csak ha elköltözik majd ő is veled, és túllàt majd anyàd beteges vilàgàn.
2018. nov. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
sajnos nem fog elköltözni azt anya soha nem engedné neki sajnos.. nekem azt mondta menjek ahova akarok nem fogok hiányozni :D
2018. nov. 17. 17:24
 9/11 anonim ***** válasza:
Örülj neki,legalább neked akkor nem kell majd szöknöd mint a sok szülő károsultnak..
2018. nov. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Anyáddal semmit, de nővéredet esetleg megpróbálhatnád kimozdítani a komfortzónájából. Nem tudom, mennyire zárkózott, ha tényleg extrémen, akkor először járjatok kávézni/sütizni kettesben. Vagy esetleg 1-2 közeli barátnőddel 3-4-esben elmenni. Úgyis majdnem egykorúak vagytok. Hátha megpróbál beilleszkedni, ha a barátnőid is nyitnak felé.
2018. nov. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!