Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért olyan néhány szülő,...

Miért olyan néhány szülő, hogy a beteg gyerekét is behajtja, vagy nem hiszi el, hogy beteg?

Figyelt kérdés

Én mindig megkaptam, hogy azért vagyok beteg, mert nem akarok iskolába menni... Ezerszer jobban jártam, ha ki se szóltam, mert úgy tettek velem, még egyetemen is. Miből lesz dolgozat, biztos nem tanultál...


Itt olvasom, hogy egy gyerek otthon akart ma maradni??? Olyan válaszokat adtak, hogy csak na... Egyaz van 3 szülői nap (ilyen esetre, hülyeség bent hagyni), de olyanokat nyögtek be ott alatta a szülők, hogy elképedtem...


Oké, nem teljesen függ össze a kettő, de akkor is...


2018. nov. 21. 13:27
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Nekem mennem kellett tegnap, hiába mondtam, amúgy direkt élvezi is,hogy bezavarhat
2018. nov. 23. 06:54
 32/32 anonim válasza:
Én szeretek iskolába járni (barátok miatt) és így sem hitték el hogy amikor nagyon rosszul voltam,hogy beteg vagyok,csak annyit tudtak mondani hogy "Anyádnak is ugyan úgy fáj az xy-ja" és hogy takarodjak iskolába...akkor maradhattam csak itthon amikor már bőgtem a fájdalomtól/hogy annyira rosszul voltam vagy hánytam...
2018. nov. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!