Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meddig kell beszámolni az...

Meddig kell beszámolni az életemről a szüleimnek, családomnak?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, most diplomázok, így még nem vagyok önfenntartó, de dolgozok az egyetem mellett. Ők vidéken laknak, én Budapesten az öcsémmel egy lakásban. A szüleim, nagymamám nagyon szeretnek irányítani,szabályozni mindent és mindenkit. Eléggé konzervatívak és vaskalaposak, mindenben a rosszat látják, nem bíznak senkiben.

Megismerkedtem pár hónapja egy komoly férfival aki például szívesen utazna, kirándulna velem, de a családom tuti kiakadna ha ezt felhoznám, hogy most 3-4 napra elmegyünk Bécsbe vagy Olaszországba stb. Nyilván nem tilthatnák meg, de okoskodnának és kioktatnának, kérdezősködnének folyamatosan. Természetesen a magam részét állnám a fizetésemből, de amúgy egy nagyvonalú férfi, így kijelentette, hogy nem fog egy diáktól pénzt elfogadni, mert neki belefér és ő hívott el engem. Emellett megmondta, hogy nem járna egy olyan nővel akinek el kell kéretőznie 25 évesen otthonról és beszámolni mindenről.

Mivel az öcsémmel élek, így nem tűnhetek el napokra, nagyot hazudni sem akarnék.

Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

25/N



2018. nov. 22. 11:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
72%
25 evesen el kene vagni a koldokzsinort. Semmi kozuk sincs hozza mikor merre mesz.
2018. nov. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!