Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit tennétek ha szülőkénk...

Ti mit tennétek ha szülőkénk nem tudnátok segíteni a gyereketeknek?

Figyelt kérdés
Van egy 22 éves fiam. Nagyon meg változott mostanában a viselkedése. Mindig jó kedvű volt vidám, az embereket meg tudta nevetettni a vicceivel ugyanakkor azonban nehezen bízott meg bármiben. Az emberek általában felnéznek rá,tekintélyt parancsoló személyisége van. Sok barátja van tényleg egx olyan ember akinek imádnak a közelébe lenni. Mivel nem vagyok egy olyan szülő aki beleszól az életbe ezért csak arról tudok amit elmesél és a lány ügyeit természetesen nem velem osztja meg. A 14 éves húga igen de ő nem és ez így van jól, csak az a baj hogy nem tudok segíteni neki. Napok óta meg van zuhanva. Nem eszik, nem alszik, van hogy megyek ki éjjel a konyhába és ott ült a hideg konyhakövön valami piával a kezében, meg láttam rajta hogy sírt. Persze kérdeztem mi a baj, nem mondja el,én meg nem akarom faggatni mert akkor megjobban megmakacsolja magát. Csak szar így mert látom hogy nagyon szenved valami miatt én meg tehetetlen vagyok. Leheg hogy lány van a dologban? Ti mit tennétek a helyemben? Hogy segítsek neki?
2018. nov. 27. 15:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem mered/tudod/akarod megkérdezni, hogy mi baja, akkor itt, tőlünk mit vársz?
2018. nov. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Már kiirtad csak akkor te költöztél be hozzá. Kamu..
2018. nov. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16%

Ha végképp nincs ötlet, mit lehetne mondani, akkor el kell ütni egy poénnal. Valahogy igy:

- Sirunk, sirogatunk? Lány vagy fiú?

Persze ha valaki eleve egy búvalb.szott tipus, akkor ezt se fogja tudni rendesen csinálni.

2018. nov. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Húgának, apjának, közeli barátnak, rokonnak - nem árulna el semmit?
2018. nov. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
Vesztett a kedvenc focicsapata, azért van így megzuhanva.
2018. nov. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. A húgával amúgy sem lelkiznek az apja meg szintén hiába kérdezi
2018. nov. 27. 17:44
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tenném a helyedben, hogy négyszemközt megmondanám neki, hogy támogatom és mellette állok bármiben, rám számíthat. De nem nyaggatnám, csak felajánlanám a feltétel nélküli szereteten alapuló segítségemet és megnyugtatnám, hogyha hülyeséget csinált is, mellette vagyok.
2018. nov. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező ezt már 3-szorra írja ki, csak mindig finomodik a sztori. Először még megtudtuk, volt rendőrségi ügye a fiúnak, másodikban még csapkodta a falat, de ezek úgy látom elmaradtak és most már haza is költözött a fiú.

Megkérdezted, nem mondja, akkor várni kell vagy vki más bizalmast ráállítani a témára.

2018. nov. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lekéne szállni a 22 éves fiurol és élni hagyni,de lehet az a baja h homofobok vagytok és látja a szomorú jövöjét...
2018. nov. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Le kéne akadni erről a kamuzásról, ez már tényleg nem először van kiírva apró változtatásoktól eltekintve.
2018. nov. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!