Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jártál már úgy felnőttként,...

Jártál már úgy felnőttként, szüleidtől külön élve, hogy a szüleid nagyon ellene voltak egy döntésednek, nagyon megpróbáltak lebeszélni, riogatni, még a kapcsolatotok megszakításával is zsaroltak, de megbékéltek a döntéseddel?

Figyelt kérdés
2018. nov. 28. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van, egyelőre nem léptem, de még megléphetem. Nem azért, mert félnék...
2018. nov. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt ilyen. Kézzel lábbal kapálóztak, meg lelkileg is zsaroltak hogy ha megteszem akkor a ház közelébe ne merjek menni, mert ki leszek tagadva, mert hogy ők felelőtlennek találták a döntésemet, és nem felelőtlen embernek neveltek fel, és ez nekik hatalmas szégyen lenne!

Nem mondom el miről van szó.

De a lényeg amikor belevágtam nem mondtam el nekik egy ideig a dolgot, de nem akartam örökké titkolni, mert úgy is megtudták volna. Amikor elmondtam akkor mondták hogy őket nem érdekli mit csinálok, csak ne menjek hozzájuk sírni utólag. De amit mondtak hogy kitagadnak arról már szó sem volt.

Meg persze amikor jól jártam mert megtérült a dolog és elég jó hasznom lett belőle, azóta már sajnálják hogy akkor le akartak beszélni, és utólag örülnek hogy nem hallgattam rájuk, mert mennyire jól jártam.

2018. nov. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer.

Akkor közöltem, hogy nem engedélyt kértem a saját dolgaimhoz, hanem bejelentettem.

Nem hagyták abba, én nem mentem bele vitába, elköszöntem azzal,hogy bármikor szívesen látom őket, amikor a fentieket tudomásul veszik.


Telefonon még próbálkoztak vele,minden alkalommal letettem.


Azóta nincs ilyen.

2018. nov. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Még nem történt ilyen. Pedig nagyon szívesen mesélnék róla Neked.
2018. nov. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Soha nem kötötték feltételhez a szeretetüket.Volt ami nem tetszett nekik, de elfogadták.
2018. nov. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt, jó sokszor. Pl 19 évesen ne merjek ott aludni a baràtomnàl, mert mire hazajövök kirakja az összes cuccom stb stb Nyomot is hagyott a viszonyunkon.
2018. nov. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!