Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon elrontottam a karácsony...

Nagyon elrontottam a karácsonyi ajándékot? Vagy anyukák örülnének neki?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Vettem anyukámnak karácsonyra több mindent, többek között parfümöt, csokit stb. Illetve láttunk a spárba toffifees oroszlánt 3000 Forint volt. Cuki volt, nagyon nézegette. Én meg hirtelen felindulásból megvettem neki karácsonyra az ajándékok mellé. De ahogy megvettem meg is bántam. Mégis mit kezdene egy hatalmas oroszlán plüssel anya? Adjam oda a rászorulóknak vagy odaadhatom neki? Nagyon megbántam, de nagyon tetszett neki.:/
2018. nov. 29. 12:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%

Figyelj, ha nagyon tetszett neki, akkor már a gesztust is biztosan értékelni fogja. Nekem jól esne, hogy amire szemet vetek, azt megkapom valakitől, mert ebben van egyfajta figyelmesség. Mindenképp add oda neki, nem ez lesz élete leghasznosabb ajándéka, de lehet, hogy pont arra vágyik, hogy néhanapján ránézzen egy ilyen cuki plüssre, de mivel nem hasznos, ezért nem szívesen szánna rá pénzt. Így ajándéknak tökéletes, nem kelt benne bűntudatot.

Amúgy az én anyukámnak is van egy oroszlán plüsse, tökre szereti.

2018. nov. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%

XD:D Ne problémázz már, nagyon aranyos ötlet volt, biztos örülni fog neki:) Én pl már 26 éves vagyok, és szeretem a plüssöket; tök jók:):):)

Szal én amúgy nagyon örülnék neki; ha tetszett és, te meg cuki voltál és megvetted:D

Ezt ne szégyelld már, hogy gondoltál valakire!:)

2018. nov. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
99%
Nem rontottad el. Biztosan örülni fog neki. Felnőttek is szeretik a cuki dolgokat :)
2018. nov. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Anyukám majd 50 évesen meglátott egy óriási plüss majmot, nagyon tetszett neki, aztán apukám megvette a névnapjára, örült neki nagyon! :)
2018. nov. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
5%
Elég jól ismerheted anyukádat, ha nem tudod hogy minek örül.
2018. nov. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%

Nyugodtan odaadhatod.

Mi a férjemmel az unokánknak nézegettünk ajándékokat, amikor megláttam egy jópofa plüsskutyát. És azonnal beleszerettem. Végül kettő került belőle a karácsonyfa alá. Egy a zunokának, egy nekem.:)

2018. nov. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
9%
Ez most tényleg ilyen megoldhatatlan kérdés? Nem 12 éves vagy véletlenül? Nekem nagyon úgy fest. Vagy kicsit visszamaradott a lelki világod.
2018. nov. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%
46 éves vagyok, és mégis szeretem a plüssöket. Nyilván nem veszek magamnak, de ha kapnék valakitől, nagyon örülnék.
2018. nov. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
45%

Hát, hogy ate anyukád minek örülne, azt csak te tudhatod, de ha nagyon nézegette, akkor nagy baj nem lehet...

Add oda neki mindenképp.Esetleg ha nagyon nem akarod és van még blokk, talán kicserélheted másra, jó indokkal.

De amúgy én 43 vagyok.Én nem költenék plüssre, kinőttem már belőle, meg amúgy is dugig van alakás mindenfélével.De azért cukinak tartom őket és ha netán kapnék ilyet, nyilván megőrízném.Nem tudom, az aplüss mekkora, nekem a kulcstartó, vagy egyéb, használható plüssök tetszenek, az mindig velem lehet és nem csak porosodik a polcon.Vagy táskára akasztható, stb..

2018. nov. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
13%
A cuki plüssöket minden nő megnézegeti, de utána nem akarják hazavinni. Gondolom nem mélyszegénységben éltek, ahol egy háromezer forintos vackot tízszer meg kell gondolnia. De mivel az anyukád, hát majd tettetni fogja, hogy rettentő mód örül egy oroszlán figurának.
2018. nov. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!