Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, egyforma szabályok...

Mit tegyek, egyforma szabályok vonatkozanak a 2 gyerekre?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves fiunk a párommal, neki van egy 5 éves fia. Ha itt van az ötévesnek mindent szabad, ami egyre többször akadok ki. Azért van ez mert nem velünk él párom ezt mondja. A kicsivel nagyon szigorú, mégis imádja az apját. A nagy kb játszócimborának tekinti. Mit lehetne tenni? Szerintem ez nem helyes.

2018. dec. 7. 12:53
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Nem vagyok féltékeny rá, apa fia kapcsolat sincs köztük.
2018. dec. 7. 18:02
 22/36 anonim ***** válasza:
38%
Nem veszed észre, de minden válaszodba rossz indulat van felé. Nézz magadba, nem egy 5 éves tehet az ilyenről hanem azok akik ilyenné nevelik. Elég egyértelmű hogy miért viselkedik így.
2018. dec. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
19%

apa fia kapcsolat sincs köztük.

Mivel te nem szeretnéd h legyen... Innen fuj a szél mert neked ő a fattyu..

Ki nem állhatod,csak a közös a gyerek akit te szültél ő létezhetne apu életében.

2018. dec. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem, hogy utálom e vagy sem. Nem utálom, elfogadtam. De ne legyen kivételezés senkivel.
2018. dec. 7. 18:29
 25/36 anonim ***** válasza:
94%
Ezt a férjeddel kéne megdumálni nem érzed h ugyan azokat a köröket futod,nem az öt éves hibája h ti ketten nem tudjátok ezt megbeszélni ...
2018. dec. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Tudom , hogy a férjemmel kell megbeszélni, arra boltam kíváncsi aki volt ilyen helyzetben az , hogy oldotta meg, valami tanács mit tegyünk.
2018. dec. 7. 18:49
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem úgy ahogy a férjed tette, mert csak átadta az irányítást egy ötévesnek.. Hisztizik, ordít? Tegye, meg kell büntetni érte kiváltságmegvonással. Már rég rossz ha egy öt éves hisztigép terrorizál egy családot...
2018. dec. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
40%
A hatvanegy százalékossal meg ne törődj, egyértelmű hogy csak veszekedni akar, már kérdéseknél is csak kötözködött.
2018. dec. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs csoki, nem akar jönni? Rendben, akkor ne jöjjön. Amúgy a gyerek anyja hogyan áll ezekhez a dolgokhoz? Lehet, ő sincs elragadtatva attól, hogy apukánál mindent megengedhet magának a gyerek. Nem tudom, milyen vele a kapcsolat, de esetleg össze lehetne ülni vele is megbeszélni. Az apának meg be kellene látnia, hogy nem lenne szabad hagynia magát irányítani egy ötéves gyerektől. Most még csak csokit akar, meg bemártja a féltesót, de mi lesz, ha a későbbiekben ettől durvább dolgokra ragadtatja magát? Ha kell, akár gyermekpszichológust is bevonnék az ügybe.
2018. dec. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
85%

"hun házasodunk, hun elválunk...."

A gyerekek meg lesznek szívesek jó képet vágni mindehhez. Nem hisztizni, nem utálni az új nőt, új pasast. Kiegyensúlyozott, kedves, jól nevelt gyereket szeretne anyuka, apuka és az új párjuk egyaránt.

Jelentkezzetek a helyi Pedagógiai Szakszolgálatnál családterápiára. Ingyen van, és talán apuka rájönne, miért nem jó a módszer, ahogy megpróbálja magához édesgetni a kisfiát. Meg általában hogyan kell bánni a gyerekekkel, és hogyan tudjátok egymással megbeszélni a problémáitokat.

2018. dec. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!