Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy anyukám ezt csinálja? 20/F

Figyelt kérdés
Ugyan kis problémának hangzik, de a lényeg, anyukámnál (és nevelőfaterommal) lakom, elég nagy a szobám, és bárhányszor be akarok vinni valami kaját, és itt enni meg az asztalomnál, anyám leüvölt, hogy be ne merjem vinni, meg minden. Most legutóbb megpróbáltam megint bevinni az ebédet, de utánam rohant és vagy 10 percig üvöltözött, hogy hozzam vissza, aztán kitépte a kezemből :D Szerintetek ez oké? A saját szobámra csak tudok annyira vigyázni, hogy ne borítsam fel, vagy ha mégis, feltakarítsam utána. Havonta fizetek 30ezret a közösbe, hogy itt lakjak, ezek után ennyi szerintem elvárható. Nevelőfaterom is leüvöltötte a fejem, hogy nekem itt nincs szobám, hanem vendég vagyok, és örüljek, hogy egyáltalán megtűrnek. Mi a véleményetek erről?
2018. dec. 7. 23:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%

hogy nekem itt nincs szobám, hanem vendég vagyok, és örüljek, hogy egyáltalán megtűrnek...

Költöznék a mozaikból,oda ahol 30 ért szobám lesz nem laknék idegenként "otthon". :(

2018. dec. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Sajnos nem keresek annyit, hogy el tudjak költözni.
2018. dec. 7. 23:58
 3/25 anonim ***** válasza:
87%
Akkor keress másik munkahelyet, ezt a megaláztatást nem szabad eltűrnöd. Feléjük se nézz! Amúgy már nem a nevelőapád, hanem az anyád kanja.
2018. dec. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
Ennél még a munkásszálló is jobb,mint megtürtnek lenni.
2018. dec. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%
Az üvöltözés nem normális, leírásod alapján valamiféle kommunikációs problémát érzek köztetek...Kérdezd már meg tőle kedvesen, hogy mi is tulajdonképpen a baja/bajuk veled. De ne a következő üvöltözéskor, hanem amikor épp nyájas a viszony köztetek és nyugi van.
2018. dec. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
19%
Nem, a legkevésbé sem normális. De az se hogy 20 éves férfiként ezt eltűröd, ha jól sejtem meg is hunyászkodsz, mert a gyakorin panaszolod el a sérelmeidet, ahelyett hogy őket szembesítenéd vele. Nem tudom, te hogy állsz e téren, szintén 20f, ha nevelőfaterom lenne és így üvöltözne velem mert nem teszem azt amit mondd, rövid időn belül ő lenne az aki elköltözik, akár akar akár nem.
2018. dec. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
98%
Ne hősködj, 6-os, hogy érnéd azt el?
2018. dec. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Én megpróbáltam megbeszélni, hogy mi most ezzel a probléma, de mint mindig, ilyen válaszokat kaptam, pl:


- De miért nem vihetem be a kaját a saját szobámba?

- AZÉRT, MERT NEM VIHETED BE, MERT EZ A SZABÁLY ÉS KÉSZ.


Meg hogy hogy lehetek ilyen pofátlan, és tiszteletlen a saját anyámmal, más országokban már 18 évesen kiteszik a gyereket az utcára, stb..


Én egyébként mindig nyugodtan reagálok az üvöltözésre, sose kiabáltam még, és azt is próbáltam, amit egyikőtök írt, hogy egyik nap odamenni és megbeszélni, de már az első mondatnál elkezd üvöltözni, hogy "MÉG MINDIG EZZEL JÖSSZ?", szóval ez az opció se játszik.

2018. dec. 8. 00:32
 9/25 anonim ***** válasza:
38%
Sajnos a nőknek a f okfontosabb lesz egy idő után főleg ha tudják h ilyennél jobbat ugyse találnak,gondolom a nevelőapu anyukát is szabályozza..
2018. dec. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
A nevelőfaterom nagyon szarul keres, kb ő az, aki rajtunk élősködik :D Ezért sem értem, milyen jogon mond ilyeneket, hogy én vagyok itt a vendég.
2018. dec. 8. 00:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!