Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez csak szerintem szánalmas...

Ez csak szerintem szánalmas dolog?

Figyelt kérdés

Bent ültem a szobámban és ki kellett mennem wc-re.A wc pedig a szüleim szobája mellett van és a szüleim szobája nincs teljesen kész, tehát fölülről hiányzik a fal (ajtó föltötti részre gondoltam).

Hallották hogy elmentem wc-re én meg hallottam hogy nagyon mocorognak, azt hittem, hogy anyának van valami baja, mert ő fájlalta a derekát nagyon.

Aztán pont mesélni akartam valamit (elég rövidet és beakartam menni /nem gondoltam semmit először/)

Majd be volt zárva az ajtó és anya gyorsan lerázott.

Azzal nem tiszteltek meg, hogy legalább addig nem csinálják amíg én ott vagyok mellettük és hallom amit csinálnak.

Ez csak szerintem gáz és egyszerre szánalmas?

16/L


2018. aug. 13. 00:10
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
91%
Igen, csak szerinted.
2018. aug. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
7%
tényleg az. és nagyon undorító.
2018. aug. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nem az.

Ha rád jön a fosás, hagyják abba ötpercenként?

Éjszaka van, nem fontos bemenned. Vagy éjjel sem csinálhatnak semmit, mert te ott létezel?

A hozzáállásod a gáz.

2018. aug. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

#3 Az én hozzá állásom miért gáz?

Mikor szobám sem volt akkor az ágyam hozzáért a szüleiméhez és akkor is szeretkeztek úgy hogy láttam is meg hallottam és hiába kéttem, hogy hagyják abba mert zavar, tovább csinálták.

Most akkor nekem örülnöm kéne vagy mi?

Engem nem érdekel ha csinálják, csak nem akarom látni/hallani.

2018. aug. 13. 00:35
 5/43 A kérdező kommentje:
És egyébként este történt 22:00 után kicsivel, szóval nem is értem a támadásod okát...
2018. aug. 13. 00:37
 6/43 anonim ***** válasza:
92%
És éjfél után 10 perccel tudatosult benned, hogy mekkora sokk ért? Elég hosszú a reakcióidőd.:D
2018. aug. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

De most komolyan kötekedni jöttök ide?

Normálisan megkérdeztem valamit és megkérdeztem, hogy ki hogy véli ezt a dolgot.

Te úgy látod, én meg így.

És abban nincs semmiha ilyenkor írom ki, akkor írom ki amikor kedvem tartja, nincs megszabva.

De bocs, hogy nem minden másodpercben a telefonomat nyomkodom...

Meg amúgy sincs hozzá közöd, hogy mikor mit csinálok.

2018. aug. 13. 00:47
 8/43 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem sem szánalmas. Még túl fiatal vagy ahhoz, hogy megértsd milyen maga a szex.


Ők elkezdtek valamit, amibe maximálisan belemerültek.. ilyenkor az ember csak arra gondol, hatalmas a vágy.

Erre jössz te és nem elég, hogy hallod, hogy szeretkeznek.. még leállnál történeteket mesélgetni.. amikor éppen mindketten arra vágynak legjobban, hogy házaséletet éljenek.


Majd ha kipróbálod megtudod, hogy szex előtt pont nem érdekel az, hogy egy lényegtelen történetnek milyen a vége.


Ha hallod, hogy szeretkeznek, akkor gyorsan wc és vissza a szobádba.

2018. aug. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
89%

"Meg amúgy sincs hozzá közöd, hogy mikor mit csinálok."


Valóban nincs Ezért se értem, minek osztottad meg ezt a teljesen jelentéktelen dolgot. Szánalmas vagy.

2018. aug. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
90%
Állj már le ember, itt te vagy max a szánalmas :D majd pont nem fogják csinálni miattad lol
2018. aug. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!