Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Volt olxan szülőtök aki...

Volt olxan szülőtök aki nagyon durván bánt veletek, utált?

Figyelt kérdés
2018. dec. 10. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyan volt. Ma már tul léptem nem érdekel az se h élnek e..
2018. dec. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy értelmezzük a "nagyon durván bánt" dolgot. Apám egy alkesz, vagyok 28 éves aztán láttam vagy tízszer se egész életembe, de mostanra már nem is érdekel hogy él e vagy hal. Anyám meg hát ő olyan amilyen neki nem kellett volna gyerek meg amúgy is egy undorító természete van ha rájön de ma már ő sem érdekel csak minimálisan.
2018. dec. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettő, bár főleg anyám, apám az esetek nagy részében csak röhögött részegen azon, ahogyan anyám bántalmaz. Amióta nagykorú lettem, egyiküket sem láttam többé, nem tudom egyáltalán élnek-e még, de nem is érdekel.
2018. dec. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mindig hittem, hogy megváltoznak...
2018. dec. 10. 18:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Három is!!!4 :(
2018. dec. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!