Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A nők miért dühösek a férjükre...

A nők miért dühösek a férjükre hogy az nem vesz részt a házimunkában, miközben a saját fiú gyerekeiket meg kiszolgálják?

Figyelt kérdés

A férjük azért nem érti miért kéne házimunkát csinálni mert gyerekkorában sosem kellett, hiszen az édesanyja nem tanította arra hogy neki ilyet csinálnia kellene.



Én teljesen önálló lettem házimunka terén is de ennek az volt az ára hogy az édesanyámat a rokonság egy anyaságra alkalmatlan, felelőtlen, gyerekeit veszélyeztető nőnek tartotta.


Egész gyerekkoromból néhány alkalomra emlékszem hogy édesanyám főzött volna valamit, vagy kikészítette volna a ruhámat vagy elintézett volna valamit helyettem.


Gimnáziumi beiratkozásra egyedül mentem, iskolába egyedül jártam már 6 éves koromtól.


Ha éhes voltam az volt a válasz hogy nyisd ki a hűtőt és egyél amit tudsz.



2018. dec. 11. 07:38
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
84%

"A férjük azért nem érti miért kéne házimunkát csinálni mert gyerekkorában sosem kellett, hiszen az édesanyja nem tanította arra hogy neki ilyet csinálnia kellene."


3-as nak is:


Ti komolyan gondoljátok, hogy mindenki csak arra képes, amire az anyja tanította meg?


Ti komolyan gondoljátok meg, hogy mindenkit egyedülálló anya nevelt, és senkinek nem volt életben apja?


Ti komolyan azt gondoljátok, hogy akinek az anyja varrónő volt, az a pasi is varrónő lesz, mert csak azt tudhatja, amit az anyja megtanított neki?


Ti komolyan azt gondoljátok, hogy minden felnőtt férfi annyira retartdált,hogy nem képes a porszívót kezelni, egy receptet elolvasni és reprodukálni, vagy a családjára bevásárolni úgy, hogy nem vak és látja, hogy üres a hűtő?


Ti komolyan kizárólag félárva retardáltakat ismertek?

2018. dec. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonymousreview60 ***** válasza:
40%

"Azok a nők, akik dühösek"(!), eljutottak agyilag odáig, hogy felismerjék, hogy nem megfelelő, ha a férj nem segít be a házimunkában, amikor a férj és a feleség is 8-8 órát dolgozik munkahelyen. Azonban az ő nagyobbik részük odáig nem jut el, hogy felismerje, hogy a férjeik ezen viselkedése tanult dolog, amit azok anyjai (az ún. anyósok) neveltek beléjük, és ez a házassággal nem fog huss azonnal elmúlni. Ezt bizony ki kell nevelni. Ráadásul ugyanezen nők akár valóban ki is szolgálják a fiaikat, mert ez sokszor a saját anyjukon keresztül látott példa, azaz szintén tanult viselkedés.

Édesanyád viselkedése valóban önállóságra nevelt, de nem lenn célszerű őt a leírtak alapján szeretetteljes anyának nevezni.

2018. dec. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
70%
Utolsó... ha egy férfinek szüksége van a rajongásra, akkor menjen pop sztár énekesnek -.- Nehogy már körül kelljen ugrálni, mert méltóztatott elmosogatni, esetleg felpórszívózni. Röhej vazze
2018. dec. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
31%
Pedig így van. Egyszerűen csak hogy ne azzal piszkald állandóan hogy mit nem csinál jól.
2018. dec. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
25%

Még mindig a rajongós vagyok 🙂 bocsi csak azért vagyok is behergelve, mert elkezdtem a karácsonyi dolgokat és látom a boltokban sokan húzzák maguk után apát meg a nyűgös gyerekeket, hogy itt akkor is boldog karácsony lesz, ha bele is pusztultok! Megy a hazisarkany terror.


35n házas 2 gyerek

2018. dec. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
91%
Vannak olyan férfiak is, akik direkt nem csinálják “jól” a rábízott feladatokat, mert tudják, hogy az asszony megunja, és inkább nem bízza rá többet.
2018. dec. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
77%
Azért ez már a kapcsolat elején kiderül. Pl náluk ebédelünk és ő csak ül és várja hogy odategyék elé a kaját. Otthon semmit nem segít. Na ilyenkor azért ne legyek már olyan naiv hogy majd én átnevelem... Az ilyen pasi keressen ehhez partnert, aki nem én vagyok.
2018. dec. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
80%

13

Azért ne kelljen már egy épeszű felnőttet, aki mondjuk képes volt evégezni egy egyetemet,és helyt áll az életben, "dicsérgetni" azért,mert egyedül húzogatta a porszívót ...


Ennyire ne alázzuk már meg embertársainkat :)))

2018. dec. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
31%
Miért alaznad meg azzal hogy kösz a porszívózást? Nekem meg szokta köszönni a vacsorát vagy hogy kivasaltam az ingeket. Fáj egy kedves szót szólni?
2018. dec. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
34%
Amúgy aki szerint nem kell dicséri a parunkat az kapcsolatban él vagy szingli aki arról álmodozik hogy csicskaztatná a jövendőbelijét?
2018. dec. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!