Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok, ha anyukátok...

Mit szólnátok, ha anyukátok így vélekedne rólatok?

Figyelt kérdés

Bipoláris őrjöngő állapotban mondta. Ezek kiragadott mondatok,amiket nem egy veszekedés során mondott,hanem csak a fejemhez vágta,vagy a férjemnek mondta,vagy visszahallottam.

Sz.r neveletlenek a gyerekeim,ami nekem köszönhető. Nem csinálok semmit itthon,ezért hízok el. Nem vagyok jó semmire ,nem tudja minek sz.rt a világra. Migrénemre mondta, úrip.csa betegség. Egy monológ alatt vagy 5x lehülézett.

A betegség előtt nagyon jó anya és nagymama volt.



2018. dec. 11. 09:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Gondolj rá úgy ahogy a betegsége előtt volt, ne hagyd hogy a betegsége elvegye a szép emlékeket. Nem kell magadra venni azt amit mond.
2018. dec. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

Ha tudod, hogy beteg, akkor nyilván azt is tudod, hogy egy pszichés betegség. Amikor ilyen állapotban van, az nem ő!


Valószínűleg nem szólnék semmit, tudnám, hogy ezt nem komolyan mondja

2018. dec. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Mit szólnék? Tudnám hogy beteg. És biztos nem beszélném ki a gyakorin, reménykedve hogy egy rakás idegen majd minden mocsoknak lehordja....
2018. dec. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Ha beteg, nem foglalkoznék vele, hogy mit mond.

Amúgy meg végig gondolnam, hogy valóban neveletlenek e a gyerekeim, valóban el vagyok e hízva, valóban nem csinálok e otthon semmit.

2018. dec. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
Bipolárisnál nincs olyan, hogy betegség előtt. Sajnáltasd magad máshogy.
2018. dec. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Biztos azt mondanám, hogy tórárette tóró!
2018. dec. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Bipolaritás nem csak úgy lesz. Az mindig is van, kérdés, hogy mikor fedezik fel.
2018. dec. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Bipoláris.. Ja az pont az unatkozok betegsége..
2018. dec. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
#8 Ezt így nem állítanám...Egy barátnőm bipoláris zavarban szenved, ami által epilepsziás is, lényegében gyógyszereken él, amik viszont azáltal, hogy már 19 éves kora óta szedi őket, komoly kihatással vannak az egészségére. A gyomra nagyon érzékeny, az immunrendszere pedig nem valami erős. Nagyon alacsony lány, a súlya is nagyon kevés, így ha elfogy a gyógyszer, van, hogy akár egy hónapot kell várnai, hogy megkaphassa azt amelyiknek a dózisát az ő szervezete is fel tudja dolgozni. Ilyenkor nagyon szélsőséges a viselkedése. Van hogy ebben a pár hétben végig nagyon jó kedvű és energikus, aztán hirtelen ez megszűnik, fáradt lesz, és letargikus, illetve dührohamot kap, ezáltal pedig ön és közveszélyes is. Mondjuk ő senkit sem sérteget ilyenkor, szóval szerintem anyukád viselkedésének nem feltétlen van köze a betegséghez. Bár ez a lány már a betegség egyik legkomolyabb fajtájában szenved, lehet ezért más a viselkedése.
2018. dec. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%

#8

Kívánom neked, hogy unalmadban megtapasztald milyen bipoláris zavarral élni!;)

2018. dec. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!