Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok, ha anyukátok...

Mit szólnátok, ha anyukátok így vélekedne rólatok?

Figyelt kérdés

Bipoláris őrjöngő állapotban mondta. Ezek kiragadott mondatok,amiket nem egy veszekedés során mondott,hanem csak a fejemhez vágta,vagy a férjemnek mondta,vagy visszahallottam.

Sz.r neveletlenek a gyerekeim,ami nekem köszönhető. Nem csinálok semmit itthon,ezért hízok el. Nem vagyok jó semmire ,nem tudja minek sz.rt a világra. Migrénemre mondta, úrip.csa betegség. Egy monológ alatt vagy 5x lehülézett.

A betegség előtt nagyon jó anya és nagymama volt.



2018. dec. 11. 09:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Dolgozom, nincs időm bipolizni es a többi..
2018. dec. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
92%

Húha utolsó...😂😂😂

Te aztán egy igazi jó dolgozó polgár vagy, akit semmi sem tántorít el...

Na meg persze tipikusan az az ember, aki úgy gondolja, “mentális betegsége csak a gazdagoknak lehet, akik nem dolgoznak, mert az igazi jó dolgozó ember sosem lehet beteg!”...

A felfogásoddal komoly problémák vannak, nem ártana állítani egy kicsit, mert borzasztóan rossz a stílusod!

2018. dec. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

"Bipoláris őrjöngő állapotban mondta."


Innentől értelmetlen a kérdés. Az ilyen ember nem ura szavainak és cselekedeteinek.

2018. dec. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Tedd össze a két kezed, hogy nem ebben nőttél fel, ahogy én!


Ha tényleg csak most kezdődött el és nem egy színjátszós típus, elfogadóbb lennék, mintha ebben kellett volna felnőnöm.

2018. dec. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!