Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti engednétek, hogy a...

Szülők! Ti engednétek, hogy a 18 éves lányotoknak 40es pasija legyen?

Figyelt kérdés
A fickó elvált, gyermektelen, túl van már állítólag a kalandozásokon, komolyan gondolná vele. A kislány teljesen odavan érte, dehát mégis az apja lehetne.

2018. dec. 15. 16:01
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
65%

Istenem, ezt a sok "ásó-kapa-nagyharangos" álszent dumát.

Nem mindegy ? Élvezik egymást és kész. Én, ha az én lányom lenne, eleve úgy kezdeném, hogy szedjen fogamzásgátlóót, ezzel indul a mutatvány, ez a legfontosabb !!!!.


Aztán gyűlölöm az ilyen felsőbbrendűségi házura dumákat is, hogy amíg az én házamban élsz, én etetlek azt csinálod amit én mondok :-) Na ez a leggusztusalanabb lelki terror.


Miért kellene valakit x év házasság után elhagyni mert beteg lett ? Jaaaa, és addig jó volt mindenre ugye ?

5 éve azt hitte, hogy a másik az életére a megoldás, most meg hú de "szemét" :-)


Ugyan mááár :-)

2018. dec. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
47%
Biztos nem támogatod anyagilag kellően és kénytelen egy idősebb pasi segítségért támaszkodni.
2018. dec. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
35%

1. 18 éves kori önmagamból kiindulva, undorítónak találtam apámmal egykorú férfiak közeledését. Hiába voltak jó formaban, akkor is olyan öregesek voltak.

2. Szülőként magamba néznék, mit csesztem el, a lányom milyen körökben forog, hogy vonzónak talál egy vénembert.

3. Ezekkel az értékrendű csajokkal nem tudsz mit tenni, rájönnek mit érhetnek el a pųncijukkal és nincs megállás.

4. Rengeteg komoly, ápolt, nem ivós, drogos, helyes, férfias 18-20 éves van.

Például a fiam is, aki orvosnak készül és mennek rá a vele korú csajok mint a gép.

2018. dec. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
33%

Azért kiváncsi lennék hány szülő válaszolt mert hogy ebből max 2 az igazi felnőtt .Az a szülő aki ez ellen nem tesz semmit és hagyja a gyerekét egy ilyen kapcsolatba fulladni akkor az nem normális és felelőtlen .

Jó duma azt mondani hogy elmúlt már 18 azt csinál amit akar de ha mégis anyunak lesz igaza leeresztett orral kullogtok haza hogy anyu old meg vagy csinálj valamit .

2018. dec. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
55%

Én ugyan nem vagyok szülő, 23 éves vagyok.

Viszont azt tudom minek nem örültem sem 18 évesen, sem most.

Ha a szüleim megakarják mondani kivel lehetek és kivel nem. A legrosszabb, amit tehetsz, ha tiltod. Jogilag nem teheted meg, nagykorú.

Az én párjaimat se szerették szüleim sose (kivéve a mostanit), tiltottak, vagy csak rosszakat mondtak róla. Minél jobban, annál kevesebbet akartam beszélni velük bármiről. Tehát ha tiltod, elveszíted.

Tanácsot adhatsz neki, de a döntés és a felelősség az övé. Tudasd vele, bármi van, rád számíthat és akkor mindenről tudni fogsz. Akkor nem veszited el.

Had tanuljon a hibáiból.

2018. dec. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%
Hagy tanuljon persze azért nézzük meg hogy egy 40 éves pasi mekkora sebet tud okozni egy 18 éves naiv lánynak
2018. dec. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
73%

Minden sebtől úgyse lehet megvédeni.

Én is koppantam sokat, de ebből tanulok. A legtöbben így vannak vele, mindegy mennyire jó a szándék.

2018. dec. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
60%

Egyetértek azzal, hogy hagyni kell koppanni egyet, de persze csak mértékkel. Pl igaza van valamelyik válaszolónak, hogy a fogamzásgátló a legelső, hogy hosszútávú baj ne legyen belőle.

Sebet szerezni pedig kell. Abból sokkal többet tanulunk. Én se hittem el soha, ha a szüleim mondták, hogy nem lesz ennek jó vége, csak akkor hittem el ha megtapasztaltam. A tapasztalat sokkal több rálátást ad később, mint az ha valaki csak megmondja neked hogy ez igy meg úgy van.

2018. dec. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
71%
Max a véleményedet tudod elmondani, de ha az negatív , magasról le fogja szaarni. És inkább csak magad ellen fordítót. Sokkal jobb, ha mellette állsz és megismered a pasit , lehet aztán pozitív csalódáskent fogod átélni 😊 Egyébként ha 16-17 lenne sem tudnál mit tenni. Max tiltani, de az meg rosszabb.. tapasztalat! Állj a lányod mellé és támogasd. Az ő dolga. Ha netán csalódik , ez van , legalább tapasztal.
2019. márc. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim válasza:
71%
Annak idején megismerkedtem 17 évesen egy 26 éves fiúval.Nagyon megszerettem.Nagyon sokat chateltünk.Oda került a sor hogy találkozunk.A szüleim kivoltak akadva.Minek kell nekem egy vén ember.Apa komplexusom van.Nem vagyok normális .Mindent megkaptam.És nem engedtek el.Nagyon megromlott a szüleimmel a kapcsolatom.Baromi csalódott és szomorú voltam.És mérges.Ezt látva a szüleim megengedték hogy találkozzunk .Csodálatos volt.Aztán 3 hónapra rá jött a harc hogy had aludjak ott nála.Konkrétan a szüleim megmondták hogy ha ott alszok megfogb.szni.Mert idős és csak arra megy.1 .Majdnem 18 évesen ha lett is volna valami semmi közük nem lett volna hozzá.2 Sok sok könyörgés után megengették.Semmi nem volt.Baromira tisztelem azt a barátomba hogy minden nehézség árán de itt van itt maradt melletem.És boldog kapcsolatban élünk most is.Én úgy gondolom hogy a lányodba alakíts ki egy fellelősség érzetet.Hogy tudja mi az a védekezés.Aztán ha boldog akkor engedd neki.Szerelem nem a koron múlik.
2020. máj. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!