Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Te mit válaszolnál erre, ha a...

Te mit válaszolnál erre, ha a gyereked ezt írná sms-ben?

Figyelt kérdés
Azt írtam konkrétan,hogy AnyA,komolyan nem értem ,mi a tökömnek kellett nekem megszületnem,a tököm kivan mindennel.
2018. dec. 24. 22:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Sok anyanak is tele van a toke, tobbszor, nagyon sokszor.
2018. dec. 25. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%

Miért anyádnak picsogsz? Mit vársz tőle, hogy majd visszacsinálja a megszülésedet? Vagy mégis mit?

Kapd össze magad, és oldd meg a dolgaidat. Anyádnak meg kívánj boldog karácsonyt, mint egy normális ember.

2018. dec. 25. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Azt, hogy 7milliárd ember van a földön, ezt mind a 7milliárd kérdezhetné.

A körülményeidet nem ismerem, de valószínűtlen, hogy változni fognak a nem szeretem dolgaid, amíg anyádat hibáztatod.

2018. dec. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
61%
Válasznak kb. egy ilyen gyönyörű üzenetre kb annyit, hogy "Fiam a kötelet a padláson tartjuk." Utálom, ha kinyalt seggű kölkök játsszák itt az életuntat. Ha meg sz@r az élet tegyél ellene. Mert ez nem egy ilyen béna SMS-től fog megváltozni.
2018. dec. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Jó öreg lehetsz,ha apád 1000 éve meghalt.

Őszintén,k.rvára leszarnálak.

Tele a t.köd mindennel?!Juuj nagyon sajnállak, de komolyan :D

TEGYÉL ELLENE

2018. dec. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
40 éves vagyok,nő,nem holmi elkényeztetett valaki.Köszönöm ezt a sok értelmes választ,most jöhetnek azok,hogy ennyi idősen nem vagyok komplett.
2018. dec. 26. 16:04
 17/17 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnám kideríteni, mitől van ki a tököd, mert ilyet csak nagyon elkeseredett ember ír.
2018. dec. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!