Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, Ti viccesnek találjáto...

Szülők, Ti viccesnek találjátok a videókat, ahol a szülő a gyerekét megvicceli azzal, hogy pl ey guriga wc papírt becsomagol és azt "kapja" a gyerek Karácsonyra és felveszik videóra a gyerek reakcióját?

Figyelt kérdés
Ti is eljátszottátok ezt a gyermekeitekkel? Mit szóltak?

2018. dec. 27. 12:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem sem vicces egyáltalán, sosem csinálnék ilyet a gyerekemmel. Felnőttel sem. Az meg, hogy még fel is veszik, és kiteszik a netre, még pluszban gáz.
2018. dec. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Metionin ***** válasza:
74%
Szerintem ez kvára nem vicces.
2018. dec. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
69%
Soha nem tennék ilyet!
2018. dec. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 flora08 ***** válasza:
100%
Soha nem tennék ilyet, se gyerekkel, se felnőttel. Amellett, hogy kicsit sem vicces, szerintem még hihetetlenül megalázó is, hogy mindenki előtt hülyét csinálnak belőlük. Ha szeretünk valakit, nem okozunk neki szándékosan fájdalmat. Nagyon feldühített pár éve, amikor tömegével osztottak meg hasonló videókat, csak ott az apropó a gyerekek halloween-i édességeinek elvétele volt. Mondták nekik a szülők, hogy megették az összes csokit, amit gyűjtöttek, és jól kiröhögték őket. Ők meg sírtak. Milyen dolog ez? Remélem valahogy visszakapja, aki ilyet tesz.
2018. dec. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk gimiben divat volt angyalkázni karácsony előtt, vagyis hogy kihúzgáltuk egymás nevét egy sapkából és akit húztál, annak kellett ajándékot venni. Mindig olyan hülyeségeket csináltunk, mint pl. hogy egy láda hagymát adtunk, és alá voltak bedugdosva csokik, meg ilyesmi. Volt konkrétan vécépapíros is, aminél a gurigák belsejébe voltak beletéve a csokik. Szerintem vicces, nálunk legalábbis mindenki nevetett rajta, az is, aki kapta :D Én is kaptam hasonlót, szerintem is vicces volt. Viszont ugyanezt egy kisgyerekkel megcsinálni, aki hisz a Mikulásban vagy Jézuskában, nem vicces.
2018. dec. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem az kulcskérdés, hogy a "vicc" után kap-e igazi ajándékot vagy sem. Ha nem, akkor mindenképp nagyon gáz; ha kap, akkor ugratásként akár jól is elsülhet, de fontos faktor a gyerek kora és hogy képes-e ő is humorosan felfogni a dolgot. Ezt jó esetben a szülő meg tudná ítélni, de sajnos nem mindenki ismeri ehhez elég jól a saját gyerekét. Amin az egyik gyerek jót kacag, a másik hisztirohamot kaphat tőle, a harmadik csak csalódik de elfojtja az érzéseit stb. Márpedig egy vicc csak akkor vicces, ha a megviccelt is nevet rajta.


Mindezektől függetlenül a reakció videóra vétele és nyilvános megosztása egy hihetetlenül visszataszító és káros divat. Még jól elsült ártatlan tréfák esetében se feltétlenül tartom jó ötletnek, de aki szándékosan arra megy, hogy minél látványosabb reakciót csikarjon ki a gyerekéből és aztán köznevetség tárgyává tegye, az az én szememben egy nulla pszichológiai érzékkel rendelkező, érzelmi analfabéta és szülőnek teljesen alkalmatlan ember.

2019. nov. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!