Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam a kíváncsiskodó...

Elmondjam a kíváncsiskodó anyukámnak, hogy milyen kapcsolatban vagyok? (20L)

Figyelt kérdés

Az egyetem miatt költöztem Pestre és anyát megviseli a távolság, minden este felhív és bővebb jelentést kér a napomról, de már gyanakodik. Barátság extrákkal kapcsolatban vagyok egy nagyon kedves fiúval, de rövidre fogom, amikor a sráccal vagyok, de azt hiszi, hogy csak a volt párommal vagyok újra.

Tartok tőle, hogy ha elmondanám neki, hogy ez nem egy komoly kapcsolat, elítélne. Az is biztos, hogy részletes beszámolót kérne a fiúról, amihez szintén semmi kedvem.


Mit tegyek?


2019. jan. 3. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
20 éves vagy nehogy már bővebb beszámolóval tartozz neki ha te jól érzed magad semmi köze hozza
2019. jan. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Ilyen téren azt gondolom már nincs köze hozzá, így csak azt mondj el neki, amit a szíved diktál, nem a "gyanakvása", meg a félelem a hisztijétől.

Őszinteséget kiérdemelni kell, nem követelni.

2019. jan. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Ne vedd fel a telefont, ha hív. Szokja csak meg az anyuka, hogy az édes pici kislányának is van magánélete, és nem mindig alkalmas neki telefonon részletes jelentést küldeni.
2019. jan. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

Te jó ég, 20 éves felnőtt vagy, nehogy már minden nap "jelents" neki mindent a napodról...


(Persze ha valaki jó és egészséges a kapcsolata a szüleivel, akkor szerintem normális minden nap beszélni kicsit, de ez egyértelműen nem az az eset :D)

2019. jan. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Drazicc ***** válasza:
55%
nagyon finom volt a kókuszgolyó
2019. jan. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%
Bámulatos, hogy 20 évesen dugsz egy olyan sráccal akihez érzelmileg nem kötődsz vagyis csak a testedet kínálod fel neki ( olyan ismerős ez, olyan mint amit a prostik is csinálnak pénzért) de anyudnak nem mersz mondani semmit?? Komolyan egyetemre gyerekfelfogással is lehet menni? Mert felnőtt még nem vagy.
2019. jan. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10%
20 éves miért számolsz el,nem kell,mi köze hozzá h kivel dugsz v nem dugsz,Én a férjem se mutattam be otthon, nem értem az ilyen szülőt,nincs életük..
2019. jan. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondj annyit, hogy találkozgatsz egy fiúval, de még nem vagy szerelmes, csak most alakul. Addig nem akarsz róla többet mondani, amíg nem érzed azt, hogy ez komoly kapcsolat lehet. Ha kérdez, akkor egy sablonos helyes, kedves, szőke-barna, de egyelőre többet nincs mit mondani róla.
2019. jan. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Az anyáknak semmihez sincs köze, max annyi a dolguk, hogy küldjék a kaját, a pénzt és a tiszta ruhát. Á, nagyon korcs emberek vannak.
2019. jan. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, a szexuális életed magánügy.
2019. jan. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!