Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Titeket zavarna, ha 16 év...

Titeket zavarna, ha 16 év körüli, kolis lányotok így szerezne plusz zsebpénzt?

Figyelt kérdés
Ha van ideje mások helyett csinál rajzházit, vagy éppen egy Facebook-os csoport valamelyik tagjának készít el egy rajzot, de azt csak ha az illető át tudja venni személyesen abban a városban, ahol kolis. Az utóbbinál csak nyilvános helyen találkozik azokkal az ismeretlenekkel.
2019. jan. 4. 09:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
80%

Ha házi feladatokat csinál meg pénzért, azt nem helyeselném, mert csalás és előbb-utóbb úgyis lebukik az illető, mert mondjuk rajzórán nem lesz a ki megcsinálja helyette, tehát csak neki fog rosszat tenni.

Ha annyira szépen rajzol, hogy rendelnek tőle képeket és fizetnek is érte, arra természetesen büszke lennék és támogatnám. Mégpedig úgy, hogy utánanéznék, hogyan lehetne pl. a munkáiból egy kiállítást összehozni, ahol megvásárolhatóak lennének a munkái. Ilyen formában még sokkal jobban is tudna keresni a képeivel.

2019. jan. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
96%
Én nyáron kerestem pénzt úgy hogy táborokban rajzoltam (lemosható) tetkókat, meg arcfestéseket, meg hasonlók. Az én szüleimet nem zavarta, sőt örültek, hogy nem tőlük lájmolok pénzt.
2019. jan. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
96%
Örülnék neki, hogy a tehetségét kamatoztatja. Ha rajzolással tud pénzt keresni, akkor 100%-ban támogatnám. Ha el is mondaná, hogy így keress egy kis pénzt, akkor vennék neki hozzávaló "szerszámokat" amik kellenek a rajzoláshoz.
2019. jan. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
42%

Nem támogatnám, másik háziját csinálja meg pénzért? Ebből nagy baj lehet, ki is rúghatják.

Ha ennyire oénzt akar keresni akkor dolgozzon, vagy én adnék több pénzt neki. De ilyesmit nem engednék.

2019. jan. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

14-es

Azért annyi rajzházit nem csinálok másnak, hogy feltűnjön... A suli egyötöde kolis, tehát a többi kizárva, nem is beszélek annyi emberrel, meg nem is csinálom meg mindenki ek. Max ha van 3 ember. Nem kockáztatok, meg a legtöbb házi amúgy is uncsi

Inkább a házin kívüli dolgokat csinálom sűrűbben. :D

2019. jan. 4. 15:00
 16/18 Metionin ***** válasza:
Ugyanezt csináltam gimiben, mert nem kaptam zsebpénzt. Szerintem nincs vele probléma amíg biztonságos helyen találkozik az átvevőkkel és idegeneknek nem adja ki a személyes adatait. Engem a nem osztály/iskolatárs rajzi antitálentumok csak a deviantartos nicknevemen ismertek :D
2019. jan. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem. Jól csinálja!
2019. jan. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy ezzel keres pénzt, nem a testével? Még mindig jobb, mintha örömlány lenne. Szülői szemszögből nézve...


De láttam, hogy Te a lány vagy, így azt mondom, hogy nincs ezzel semmi gond. Csak ne tudódjon ki. :-))

2019. jan. 5. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!