Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek ha? TÖBBI LENT!

Mit tennétek ha? TÖBBI LENT!

Figyelt kérdés

Ha a 16 éves lanyotok a barátjával szeretne aludni meg engednétek neki?

Tudva hogy akár másnap a szüzessége nélkül terhet haza?



2019. jan. 4. 16:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
98%

Nagyban függ attól, hogy mennyi ideje vannak együtt? Ha 2 hete, akkor nyilván nem, ha legalább fél éve, akkor már simán. Utóbbi esetben méga azt is elképzelhetőnek tartom, hogy már odafelé sincs meg a nagyon féltett szüzessége. Főként, ha eddig nem volt olyan bizalmas a viszonyotok, hogy elmondta volna.

A védekezésről viszont mindenképpen beszélgetnék vele.

2019. jan. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Megengedném. Újra felidézném a korábbi felvilágosítást és óvszert is adnék neki. De ezt már akkor megtenném ahogy tudomást szerzek a barátról.

Na meg jót akarok a gyerekemnek, sokkal jobb ha kényelmes körülmények között, meleg lakásban történik az első alkalom.


Dugni, meg nem csak este lehet. Én se akkor vesztettem el, hanem egy esős délutánon a srác nappalijában, míg a szülei dolgozni voltak...

2019. jan. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem. De az én lányomnak szerencsére van esze, igaz, nem is debil szülő nevelte. Sőt, már mindent tud a védekezésről, mert ugye azt nem akkor kell elmondani, amikor már rég túl van rajta. Az én lányom oda fogja adni az egyetlen szüzességét az arra érdemesnek és nem elveszíti, mintha egy lakáskulcs lenne. De hát ha az anya is egy riherongy volt 16 évesen, akkor a gyerek sem lesz más.
2019. jan. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
91%

Engem speciel egy kémiaórán a hátsó padban cummantottak le először életemben...


Rövid az élet, dugni kell, mint a lopott biciklit!

2019. jan. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Megbeszéltétek már a lányoddal a szerelem - házasság - gyermekvállalás témát?

Ezzel kezdd, ne a védekezéssel, mert akkor úgy érezheti, hogy ő fölösleges, gond, korlátozandó valami a szülője számára.

És akkor valóban menekülni fog bele a kapcsolatba és igen, - ha úgy adódik - szexelni is.

2019. jan. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
16%

Megengedném. Majd sötétedés után, mielőtt bármit tehetne, elkapnám a srácot, és elásnám a kert végében...

De én az apja vagyok, nem a ribizli anyja. :-)


Le lehet pontozni engem is nem igazán érdekel. Ma már divat ribnek lenni, és ribiket nevelni. De csak a ribik körében. Egy rendes férfinek még most sem kellenek ezek a nők, még akkor sem ha a férfiakat okolják emiatt is. Ha nem így lenne, akkor nem hazudna minden nő kevesebb szexpartnert, hanem elmondaná az igazat.


Az én lányom 10 éves, de én már beszélgettem erről vele. És állandóan beszélgetek is vele, mert nem akarom, hogy akkora ribizli legyen, mint az anyja. Szóval ha 16 évesen elém áll ezzel a kérdéssel, akkor biztos lehet benne, hogy meg fogom engedni. Mert mindketten tudni fogjuk, hogy felkészült rá, és tudja hogy kivel, mit csinál. De mielőtt ez megtörténik, szólni fog nekem, nem az anyjának, hogy kapjon óvszert. Vagy megveszi magától. Ha meg meggondolja magát, akkor sem fogják megerőszakolni, mert megnézi, hogy kivel áll szóba, és ha téved, akkor sikítani fog. Abban az esetben tényleg előkerül az ásó, de ez sem fog bekövetkezni, mert a sráccal is elbeszélgetek előtte. Ettől azért kicsit félek, nehogy annyira megijedjen, hogy fel sem áll majd neki.


Tényleg szexelhet akármikor, akárhol. Én is voltam ennyi idős, és a 90-es években sem voltak különbek a nők....

2019. jan. 5. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
82%

#16! Elbeszélgetsz a sráccal is...


Mégis mit mondasz neki? Hogy először csak óvatosan, mint a sünök, utóbb meg már mehet koppanásig...

2019. jan. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
91%

"Tudva hogy akár másnap a szüzessége nélkül terhet haza?"

Legfeljebb majd hazahozza a srácét, és akkor kvittek vagytok.

Hogy lehet ilyen hülyén megfogalmazni egy kérdést? :D Esküszöm, mint a Neveletlen hercegnőben, ahol Mia legdrágább kincsnek vagy minek hívja a szűzhártyáját :D

2019. jan. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!