Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért haragszik anya azért,...

Miért haragszik anya azért, hogy hamar hazajöttem a kocsmából? (lol) 18/L

Figyelt kérdés

Lementem a barátaimmal az egyik kocsmába a városba. Anya felajánlotta, hogy elvisz barátnőmékig és amikor azt mondtam, hogy hazafele majd hívok taxit, ő azt mondta, hogy hagyjam majd jön értünk. Beleegyeztem, viszont kb 2-3 órát voltunk csak lent. Egyébként pont ma volt röpimeccs a városban (Mo-Svájc) és a svájci válogatott pont ebben a kocsmában ivott, ahol mi is. Oda is jött hozzánk az egyik pali megkérdezni, hogy tudunk-e vmi szórakozóhelyről és hogy nincs-e kedvünk velük menni. Ezt elküldtem anyának is csak úgy poénból mert hát azért milyen már ez. De amikor felhívtam anyát, hogy jöhet értünk, ő kiborult, hogy miért nem bírunk maradni, ha egyszer itt a válogatott és hogy milyen bénák vagyunk stb... értünk jött,hazajöttünk és még itt is nekem állt, hogy mi bajom van, miért vagyok ilyen, meg hogy milyen idióta vagyok. De teljesen ki volt borulva. És nem azért volt mérges, mert értünk kellett jönnie, hanem mert nem maradtunk tovább. De már fáradtak is voltunk, túl sok kedvünk se volt már ott lenni, ráadásul a válogatotton kívül nem sokan voltak már ott. Ismerősök se voltak és a hangulat se olyan volt mint lenni szokott. Minket meg nem izgatott amúgy az, hogy most ott maradjunk ezekkel, mert úgyis visszamennek Svájcba szóval minek. Én most nem értem, hogy anya mit várt tőlem. Azt hogy menjek rib nckodni vagy mi?:'D

Egyáltalán nem tudok elmenni rajta. Vki volt már hasonló helyzetben? Vagy vki érti édesanyám problémáját mert én nem.



2019. jan. 6. 00:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

"két húgom itthon van és mindkettő ébren van szóval esélytelen (a kisebbik 4 éves és velük alszik)"


Ez ne legyen senkinél kizáró ok, mert járok párokhoz beszállni harmadiknak és sokszor ezért kell este 10-re menni, mert akkor aludnak már a gyerekek.

Vagy annak idején egy férjes nő szeretője voltam és hozzá is akkor kellett menni, mert a gyerekek, plusz a férje is éjszakás volt.

Persze nem azt mondom, hogy na most is ez van, csak...

2019. jan. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
96%

#11 = idiota.

Azert mert te eladod magadat, masnak, sot a tobbsegnek nincs szuksege ra. Ma is dolgozol? Vagy vasarnap pihinap?Jo munkat, jo gyomrod lehet.

2019. jan. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
55%
2-es válaszoló! Én még a 25 éves gyerekemet is cipelném, csak hogy tudjam, biztonságban van! Ez nem korhoz kötött!
2019. jan. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
74%
Szüleid együtt vannak? Lehet, hogy anyukádat meglátogatta egy férfi, és nem tudták befejezni, amit elkezdtek.
2019. jan. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
10%

"Azert mert te eladod magadat, masnak, sot a tobbsegnek nincs szuksege ra."


Aha, biztos.

Nagyon naiv ember vagy :D

Tudnék mesélni, de minek?!:)

2019. jan. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!