Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Állandóan kiabálok a szüleimme...

Állandóan kiabálok a szüleimmel, más is?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor megbánom. Borzasztóan el tud borulni az agyam lány létemre. Lehet ez betegség? Régen nem voltam ennyire stresszes.

2019. jan. 7. 20:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
94%

Azt hittem azt irtad hogy kirabolnak :D engem is :DD

De én is mindig kiabáltam nekik mig elnem költöztem :D

2019. jan. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. jan. 7. 21:17
 13/20 anonim ***** válasza:
83%

Igen, sajnos, de nem csak velük!

Hirtelen azt veszem eszre h üvöltok!

Mikor a csajokkal épp dumalunk már kezdek visítani

Bár a nagyobb probléma a káromkodás. (Szerencsére már szokok lefele erről, mert szamomra is undorító h ha egy lány csúnyán beszel!)

Próbálok odafigyelni de hat elég nehéz

A szüleim meg azt hiszik h szándékosan csinálom

És ilyenkor annyira sajnalom és tokre lehangolok

2019. jan. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Metionin ***** válasza:
100%
Nem mindegy hogy mi okból kiabáltok. Nálunk ez volt a megszokott, apám és anyám mióta az eszemet tudom, ordibálnak naponta. Valahogy én mégsem lettem kiabálós, nagyon extrém esetben volt rá példa, 19 év alatt amíg velük laktam, háromszor. Vérmérséklet függő is. Van aki minden apróságért üvölt (anyám), van aki csak a tényleg súlyos dolgokért, van aki meg egyáltalán nem.
2019. jan. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem menekülj attól a családtól, gondolom a te életed is tönkre teszik.
2019. jan. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
64%

Én is szoktam,de nem bánom meg mert gyökerek és sose lehet tőlük nyugodtan itthon lenni. Még köszönöm a sorsnak hogy van hogy mindkettem 12-znek mert belebolondulnék.

Egy full nyugodt személy vagyok,sose húzott fel senki,rajtuk kívül. Vagy egymással kajabálnak vagy velem vitáznak értelmetlen dolgokon,sose tudtam tanulni..Pff nem is ismerem milyen az itthoni tanulás. Mondhatod ezeknek szép szóval is,csúnyán is,úgy se értik meg.

Primitív gátlástalan,forrófejű idióták.

2019. jan. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Aztán miért kiabálsz? Fekete az Ájfon te meg fehéret akartál?
2019. jan. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
83%

Nem lehet,hogy ők manipulálnak ès hozxák ki belőled.

Nálam ez volt!

2019. jan. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
18%
Nem. Én tudok viselkedni. Neked sem ártana. Majd a tanároddal meg a főnököddel is kiabálni fogsz, ha morcika leszek rá? Van a gyerekeddel, ha bepisil? Idióta.
2019. jan. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
65%
#19, ez ostobaság, egyszerűen vannak emberek, akik Isten báránykájából is képesek kihozni a vérfarkast... mint pl. nekem az anyám. Ez messze nem jelenti azt, hogy az illető bárki mással is hasonlóan viselkedne.
2019. jan. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!